DAJ CYNK

Netflix zawiesza kręcenie Wiedźmina 2

Dodane przez: Isand

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 25640

Wiedźmin

Niestety, prawdopodobnie będziemy musieli dłużej poczekać na kolejną część serialowego Wiedźmina. Netflix przerwał kręcenie drugiego sezonu.

Wiedźmin to seria, która z dość oczywistych przyczyn jest bliska sercom polskich widzów. Wielu z nas czytało książki Andrzeja Sapkowskiego, grało w gry i widziało serial TVP na podstawie twórczości polskiego pisarza. Nie dziwi zatem fakt, że tylu mieszkańców naszego kraju śledziło też produkcję Netfliksa. Amerykański serwis zdążył też zapowiedzieć stworzenie prequela serii. Zarówno na niego, jak i na drugą część serialu będzie jednak trzeba poczekać.

Twórcy już drugi raz przerwali kręcenie serialu. Powodem są cztery wykryte na planie przypadki zarażenia koronawirusem. Ekipa serialu zapewnia jednak, że zamierza wznowić prace tak szybko, jak tylko się da. Drugi sezon pojawi się na platformie strumieniującej w przyszłym roku. Nie wiemy jednak dokładnie kiedy. W obecnej sytuacji każdy nawet orientacyjny miesiąc byłby pobożnym życzeniem. Pojawią się też nowi aktorzy, tacy jak Thue Ersted Rasmussen, Yasen Atour, Paul Bullion oraz Kim Bodnia. Wcielą się w role Eskela, Coena, Lamberta oraz Vesemira. Póki co musza nam wystarczyć wizerunki potworów z nadchodzącego sezonu.

Zobacz: Netflix szykuje prequel Wiedźmina
Zobacz: Sony chce kupić Crunchyroll, czy Netflix będzie miał konkurencję?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: comicbookmovie, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu