DAJ CYNK

Netflix szykuje prequel Wiedźmina

Dodane przez: Isand

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 1617

Wiedźmin

Świat Wiedźmina powiększy się o kolejny serial. Netflix szykuje bowiem nie tylko kontynuację swojego serialu, ale i jego prequel. Będzie on nosił tytuł The Witcher: Blood Origin

Wiedźmin to prawdziwy kulturowy towar eksportowy naszego kraju. Serię książek Andrzeja Sapkowskiego rozpropagowały jednak przede wszystkim gry komputerowe. Koniec głównej trylogii gier nie okazał się jednak być końcem samego Wiedźmina. Kolejne życie dał mu serial na platformie Netflix. O jego kontynuacji wiedzieliśmy już wcześniej, teraz jednak okazuje się, że to nie wszystko. Serial będzie miał także swój prequel. 

Produkcja będzie nosiła tytuł The Witcher: Blood Origin i będzie opowiadała o pierwszym wiedźminie. Akcja będzie się toczyć 1200 lat przed wydarzeniami znanymi nam z właściwego Wiedźmina. Dowiemy się jak dokładnie połączyły się światy elfów, ludzi oraz potworów. Przy serialu będą pracowali Lauren Schmidt Hissrich, Declan de Barra, Tomasz Bagiński i Jarosław Sawko. Oczywiście konsultantem po raz kolejny zostanie Andrzej Sapkowski. Niestety, nie wiemy kiedy dokładnie pojawi się nowy serial. Wątpimy jednak by wydarzyło się to szybko. Na otarcie łez mamy jednak nasze regularne poradniki co oglądać na Netfliksie z każdego minionego tygodnia.

Zobacz Wiedźmin w drugim sezonie skupi się bardziej na Nilfgaardzie
Zobacz Apple szykuje drugi sezon For All Mankind
Zobacz Netflix: Jaki film na weekend? 25 - 26 lipca

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu