DAJ CYNK

Wiedźmin w drugim sezonie skupi się bardziej na Nilfgaardzie

Dodane przez: Isand

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 3964

Wiedźmin

Trwają prace nad drugim sezonem serialu Wiedźmin autorstwa platformy Netflix. Tym razem Lauren Hissrich - producent serialu - postanowiła zdradzić kilka sekretów dotyczących fabuły drugiego sezonu.

Wiedźmin to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek. Seria książek doczekała się nie tylko szalenie popularnej serii gier, ale i dwóch seriali. Ten tworzony przez serwis Netflix był naprawdę chętnie oglądany i mimo mieszanych opinii na jego temat doczekamy się drugiego sezonu. Tak samo jak w wypadku pierwszego sezonu, producentem będzie Lauren Hissrich.  Postanowiła ona podczas Quarantine Watch Party wyjawić kilka szczegółów dotyczących fabuły. 

Okazuje się, że w drugim sezonie serial bardziej zagłębi się w postać Cahira czy Fringilli. Pierwszy z nich to służący Nilfgaardowi rycerz, który ma na celu porwać Ciri, druga to czarodziejka związana z Nilfgaardem. Hissrich wyjaśnia, że widzowie przekonają się jak wiele znaczy dla nich Nilfgaard i jakie piętno odciśnie na tych postaciach. 

Oczywiście nie będą to jedyne postacie, którym serial poświęci więcej uwagi. Zobaczymy bowiem aż czterech nowych wiedźminów. Będą nimi Eskel, Coen, Lambert i Vesemir. W ich role wcielą się odpowiednio: Thue Ersted RasmussenYasen Atour, Paul Bullion oraz Kim Bodnia.

Zobacz Wiedźmin zawita na Androidzie. Znamy datę premiery karcianki Gwint
Zobacz Disney myśli nad szóstą częścią Piratów z Karaibów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: screenrant

Przewiń w dół do następnego wpisu