DAJ CYNK

Google Tables - nowe narzędzie do zarządzania projektami

Dodane przez: HTur

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 6093

Oszczędź czas, pracuj mądrzej - tym sloganem Google zachęca do wypróbowania Tables. Jest to narzędzie do zarządzania projektami, które ma konkurować z Atlassian JIRA i Microsoft Project.

Tables narodziło się w prowadzonym przez Google inkubatorze projektów "Arena 120". Za pomocą tego narzędzia można sprawdzać status zadań, przydzielać wybrane do wyznaczonych pracowników oraz dokonać automatyzacji pewnej części przepływu projektów, co pozwoli zaoszczędzić czas wyznaczonym do nich zespołom. Tables ma gromadzić w jednym miejscu wszystkie dostępne zespołom dokumenty oraz śledzić wprowadzanie do nich kolejnych zmian. Możliwości wykonywana akcji będą zależeć od statusu każdego z przydzielonych do zadania pracowników. Administratorzy będą mogli rozsyłać do szeregowych członków zespoły e-maile z przypomnieniami o konieczności wykonania zadań.

Oczywiscie Tables można zintegrować z innymi usługami Google, jak Arkusze czy Meet, co może jeszcze bardziej ułatwić pracę. Niestety, nie nastąpi to prędko - Google Tables są w chwili obecnej dostępne w wersji beta i to tylko w USA. Wiemy, że Google oferuje je tam w dwóch edycjach: darmowej i płatnej. Firmy korzystające z płatnej - koszt 10 dolarów miesięcznie od jednego użytkownika - nie mają ograniczeń jak maksymalne załączniki wielkości 10 GB. Jeśli ktoś nie chce płacić, ale chce sprawdzić w praktyce Tables, może zapisać się na 3-miesięczną wersję testową.

Zobacz: Google pracuje nad automatycznym grupowaniem zakładek w Chrome

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu