DAJ CYNK

Aplikacja Empik Go dostępna na czytniku PocketBook Touch HD3

msnet

Aplikacje

Empik Go na czytniku PocketBook Touch HD 3

Użytkownicy urządzenia PocketBook Touch HD 3, jednego z najpopularniejszych czytników ebooków tej marki, mają już dostęp do aplikacji Empik Go. Już za niecałe 30 zł można korzystać z puli 30 tysięcy elektronicznych książek będących zawsze w zasięgu ręki.

Do czytania ebooków potrzebna jest aplikacja Empik Go na smartfonie lub tablecie. Z poziomu tych urządzeń należy dodać do swojej biblioteczki książki, które następnie będą dostępne na czytniku. Po uruchomieniu PocketBook Touch HD 3 w dole ekranu startowego pojawi się ikonka Empik Go. Następnie należy zalogować się do aplikacji i pobrać na czytnik wybrane wcześniej ebooki. Z tytułów w ramach abonamentu można korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Zobacz: PocketBook Touch Lux 5: szybszy procesor, lepsze podświetlenie i aplikacja Legimi
Zobacz: PocketBook InkPad X - "tylko" czytnik, a ile emocji!

Abonament i nie tylko

Aplikacja Empik Go umożliwia nie tylko pobieranie i czytanie e-booków przypisanych do abonamentu, ale także takich, które wcześniej były kupione poprzez stronę www.empik.com, czyli łącznie z 60000 tytułów.

– Jedną z głównych przesłanek, którymi kieruje się PocketBook jest zapewnienie użytkownikom naszych czytników jak największej swobody w wyborze tytułów książek. Nowa możliwość w postaci aplikacji Empik Go oferuje dostęp do szerokiej oferty czytelniczej, a tym samym jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność naszych urządzeń. W planach mamy wprowadzenie tej aplikacji także na inne czytniki.

– powiedział Maksym Zhelezniak, odpowiedzialny za rozwój działalności firmy PocketBook w Polsce, krajach skandynawskich oraz w całej Europie Środkowej i Wschodniej

Filtrowanie i nawigacja

Poruszanie się w aplikacji jest bardzo intuicyjne. Użytkownicy, korzystając z rozwijanego menu filtrowania, bez problemów powinni wyszukać odpowiednią książkę.

  • E-booki mogą być oznaczone jako “Pobrane” lub “Ukończone”.
  • Pliki można przenieść do archiwum – dzięki temu zostaną usunięte z urządzenia i schowane w bibliotece. Będzie można wyszukać dany tytuł jedynie po zastosowaniu filtra „Zarchiwizowane”. Zarchiwizowany e-book można przywrócić, pobrać ponownie, a postępy czytania zostaną zachowane.
  • W folderze, tuż pod tytułem chociaż raz otwartej książki, wyświetlane są informacje o postępie czytania i ilości pozostałych stron.

Aby korzystać z aplikacji Empik Go na czytniku, wystarczy włączyć Wi-Fi i wyszukać aktualizację oprogramowania. Aplikacja będzie udostępniona 10 września 2020 roku około południa, a następnie stopniowo wprowadzana na inne modele PocketBook.

Zobacz: Empik z nową ofertą: Premium Free z darmowymi dostawami, w pełnym Premium 6 miesięcy Empik Music za darmo
Zobacz: Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 100 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: PockedBook

Przewiń w dół do następnego wpisu