DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 100 zł

Dodane przez: Anna Rymsza (Xyrcon)

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 36500

Aplikacje w Google Play za darmo

Przygotowaliśmy dla naszych Czytelników wrześniowe zestawienie płatnych aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować zupełnie za darmo. Przy każdej pozycji dodaliśmy normalną cenę i datę końca promocji, jaka widnieje w Google Play. Miejcie na uwadze, że terminy mogą ulec zmianie.

Binary Fun: Number System Pro

Binary Fun

The Binary Fun to wyzwanie numeryczne. Twoim zadaniem jest uzupełnianie jedynek i zer w siatce w taki sposób, by prawidłowo reprezentowały liczby wypisane na końcu wierszy i kolumn. To taka krzyżówka dla osób, które chcą opanować system binarny, ósemkowy i szesnastkowy.

W grze plansze są generowane losowo, więc zapewne nigdy Ci się nie powtórzą i możesz bawić się w nieskończoność. Możesz rozwiązywać zadania na planszach o 3x3 do 10x10.

Normalna cena aplikacji to 14,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem do 15 września.

Free for All VPN - Paid VPN Proxy Master 2020

Free For All VPN

Paid VPN Provy Master to aplikacja pozwalająca korzystać z prywatnej wirtualnej sieci (VPN). Głównym celem jest obchodzenie blokad geograficznych i cenzury. Po połączeniu Twój adres wychodzący zmieni się na taki z kraju, który wybrałeś w aplikacji. Zarządzający usługą chwalą się, że ich VPN działa na całym świecie i sami nie nakładają żadnych ograniczeń.

Dodatkową zaletą korzystania z VPN jest ochrona przed możliwym podsłuchem przy połączeniu z publicznym hotspotem. Cały ruch jest szyfrowany i atakujący nie mają jak sprawdzić, z jakimi stronami się łączysz i co wysyłasz.

Normalna cena aplikacji to 28,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem do 10 września.

Video Enchancer Pro – Display Photos Vividly

Nazwa tej aplikacji jest nieco myląca. To nie jest aplikacja graficzna, ale narzędzie do regulacji jasności podświetlenia ekranu. Dzięki temu obraz rzeczywiście może być wyraźniejszy i bardziej atrakcyjny, zwłaszcza jeśli automatyczna regulacja jasności ekranu Twojego telefonu Cię nie zadowala.

Video Enchancer Pro sprawdza, jakie aplikacje są uruchomione i jest w stanie zmienić jasność ekranu dla każdej aplikacji osobno. Jeśli zmienisz moc podświetlenia, gdy uruchomiona jest dana aplikacja, Video Enchancer Pro zapamięta nową wartość na przyszłość i przy ponownym uruchomieniu danej aplikacji wróci do tej wartości.

Normalna cena aplikacji to 8,09 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem do 16 września.

Math Effect Full

Math Effect Full

Math Effect Full to gra wymagająca refleksu i szybkiego szacowania w pamięci. Gra wyświetla działania i wyniki, a Twoim zadaniem jest jak najszybciej określić, czy wszystko się zgadza.

Gra ma kilka trybów. Możesz odpowiadać na pytania na czas, aż popełnisz błąd lub sprawdzić, ile rozwiązań jesteś w stanie podać w okreslonym czasie.

Normalna cena aplikacji to 15,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play do 10 września.

Planets Live Wallpaper Plus

Planets Live Wallpaper Plus

Wydaje mi się, że premiera ostatniej aktializacji MIUI zaczęła modę na tapety z planetami. Tym lepiej. W Google Play można zgarnąć komplet starannie przygotowanych animowanych tapet z planetami Układu Słonecznego – Planets Live Wallpaper Plus. Płatna wersja różni się od darmowej większym wyborem tekstur i obrazów, które można podłożyć jako tło. Jest tu nawet widok Ziemi z aktualizowanymi na żywo chmurami. Nie ma za to reklam.

Normalna cena aplikacji to 4,29 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play do 10 września.

Sudoku Ultimate PRO

Sudoku Ultimate Pro

Sudoku Ultimate Pro to rozbudowana aplikacja do rozwiązywania różnych wersji Sudoku. Gra działa w pełni offline.

W tej aplikacji możesz rozwiązywać łamigłówki nie tylko na klasycznej siatce 9 x 9, ale też 6 x 6 i 12 x 12. W klasycznym trybie znajduje się tysiąc unikalnych planszy do rozwiązania, ale można też zagrać w trybie nieskończonym z planszami generowanymi automatycznie.

Normalna cena aplikacji to 11,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play do 15 września.

Mystic Guardian PV: Old School Action RPG

Mystic Guardian to klasyczna gra JRPG, przypominająca momentami Final Fantasy i inne klasyki gatunku, tak klimatem, jak i mechaniką rozgrywki. Przez najbliższych kilka dni można za darmo zgarnąć jej pełną wersję, w której nie ma reklam.

Mystic Guardian został osadzony w świecie łączącym steampunk i alchemię. W grze możesz się wcielić w jedną z dwóch postaci i przejść zupełnie różne przygody. Do wyboru jest 7 klas postaci z unikatowymi umiejętnościami i możliwością tworzenia fenomenalnych kombosów podczas walki.

Jeśli akcja jest dla Ciebie ważniejsza niż historia, możesz zagrać w trybie Raid i walczyć w nieskończonym lochu aż padniesz. Potem możesz porównać swoje wyniki z innymi w sieciowym rankingu.

Normalna cena aplikacji to 15,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play do 15 września.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł.

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu