DAJ CYNK

The Batman w HBO Max. Już wiemy, kiedy obejrzymy nowy film

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Telewizja i VoD

The Batman w HBO Max. Już wiemy, kiedy obejrzymy nowy film

The Batman w końcu zadebiutuje w HBO Max. Serwis zdradził oficjalną datę premiery i jest ona szybsza, niż można było się spodziewać.

HBO od początku obiecywało, że wszystkie premiery kinowe Warner Media będą po 45 dniach udostępniane w HBO Max. Oznaczałoby to, że najnowszy The Batman z Robertem Pattinsonem powinniśmy obejrzeć w swoich domach jeszcze w tym miesiącu.

The Batman w HBO Max

Jednak kilka dni temu HBO Max udostępniło listę kwietniowych premier i nie było na niej Batmana. Niektórzy zaczęli wątpić w 45-dniowe zapewnienia. Pojawiły się nawet plotki, że premiera filmu opóźni się o miesiąc i ten zadebiutuje na platformie streamingowej dopiero w drugiej połowie maja.

Na szczęście HBO Max rozwiało wszelkie wątpliwości. Już wiemy, kiedy obejrzymy The Batman z poziomu własnych łóżek, kanap i foteli. Premiera będzie szybsza, niż można było się spodziewać.

The Batman — kiedy w HBO Max?

HBO Max oficjalnie poinformowało, że The Batman zadebiutuje w serwisie streamingowym już za tydzień, czyli 18 kwietnia 2022 roku. To świetna informacja dla wszystkich fanów Mrocznego Rycerza, bo dzieło Matta Reevesa zbiera rewelacyjne oceny. Głównym zarzutem wobec filmu jest dłużyzna, ale chwalone jest niemal wszystko inne.

Z okazji premiery w HBO Max serwis opublikował nowy trailer filmu, który możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz: Discovery i WarnerMedia połaczyły się w Warner Bros. Discovery
Zobacz: HBO Max: co pojawiło się w tym tygodniu? 10 kwietnia 2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: HBO Max

Źródło tekstu: HBO Max