DAJ CYNK

HBO Max: co pojawiło się w tym tygodniu? 10 kwietnia 2022

Michał Świech

Telewizja i VoD

HBO Max - co obejrzeć kwiecień 2022

Jakie najlepsze nowości pojawiły się w tym tygodniu na HBO Max? Chętnie pomożemy zobaczyć tylko te najlepsze nowe filmy i seriale.

W tym tygodniu pojawiły się pierwsze dwa odcinki serialu Tokyo Vice. Serial kryminalny luźno oparty na reportażach dziennikarza Jake’a Andersona o pracy policji w Tokio. Głównym bohaterem jest Adelstein, który w latach 90. patroluje skąpane w świetle neonów zaułki Tokio, gdzie wszystko jest iluzją. Wtedy właśnie minęła złota era Japonii, wszystko przez bańkę na rynku nieruchomości. To wymarzona sytuacja dla przestępczości.

 

Komu powierzylibyście sprawę morderstw? Detektywowi, policji, jasnowidzowi? Nie zapomnijcie o swatce. Znana swatka Angie Dove znajduje się w samym środku kolejnego morderstwa, w tym samym muzeum, w którym jej ojciec, emerytowany detektyw policyjny, Nick Columba, prowadzi sprawę serii drobnych kradzieży – premiera: 7 kwietnia. Wszystko to w tytule Swatka na tropie: W muzeum.

Ben Stiler, Owen Wilson, Tom Cruise, Robert Downey Jr... Widząc takie nazwiska ciężko nie obejrzeć filmu. W takim razie zapraszamy na seans produkcji Jaja w tropikach. Zobaczymy grupę egocentrycznych aktorów zostaje wysłana w głąb azjatyckiej dżungli, gdzie trafiają na groźnych handlarzy narkotyków.

Zobacz: HBO Max: Jaki film na weekend? 2 - 3 kwietnia 2022
Zobacz: Jakie anime oglądać? Najlepsze anime na wiosnę - kwiecień 2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: shutterstock

Źródło tekstu: hbo, wł