DAJ CYNK

HBO Max: Jaki film na weekend? 2 - 3 kwietnia 2022

Michał Świech

Telewizja i VoD

HBO Max co obejrzeć kwiecień 2022

Jakie nowości pojawiły się w tym tygodniu na HBO Max? Chętnie doradzimy jakie filmy i seriale obejrzeć na platformie HBO Max. Oczywiście polecimy tylko najlepsze rzeczy.

Nie tylko Netflix tworzy seriale w Polsce. HBO Max wczoraj zaprezentował swój własny pierwszy polski serial. Odwilż zaczyna się w momencie, kiedy w lodowatej wodzie na brzegu Odry znalezione zostaje ciało młodej kobiety. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Zawieja, trzydziestokilkuletnia policjantka, która nie daje łatwo za wygraną. Wczoraj pojawiły się pierwsze dwa odcinki.

Również wczoraj pojawiły się pierwsze dwa odcinki innego serialu. Tym razem węgierskiego. Informator opowiada historię tajnego agenta. Dwudziestoletni Geri rozpoczyna kolejny rok studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Budapeszcie. Dołącza do reformatorskiej grupy, której przewodzi Szava. Geri jednakże skrywa tajemnicę - został zwerbowany przez komunistyczną bezpiekę.

Była Polska, były Węgry, teraz zatem czas na Czechy. Głodni razem to czeski program lajfstajlowy autorstwa HBO Max. Ruszymy w podróż po kulinarnych (i nie tylko) zakątkach Czech. Naszym przewodnikiem będzie Lukáš Hejlík, najbardziej wpływowy smakosz w Czechach oraz jego 14- letnia córka Klara. Program również zadebiutował wczoraj. Tutaj tak samo na samym początku pojawiły się dwa odcinki.

Wolicie filmy? Bez problemu, wczoraj w serwisie HBO Max pojawiły się filmy z serii Sherlock Holmes. Chodzi o serię, w której główne role mają Robert Downey Jr i Jude Law. Zobaczymy zarówno pierwszy film, gdzie Holmes i Watson są na tropie rytualnych mordów, jak i Grę Cieni. W tym drugim Sherlock Holmes staje naprzeciw przebiegłego i bezwzględnego przeciwnika. Zły Moriarty jest równie inteligentny co Holmes. Seria miała doczekać się trzeciej części, ale na przeszkodzie stanęły wiadome wydarzenia ostatnich dwóch lat.

Zobacz: HBO Max: co pojawiło się w tym tygodniu? 27 marca 2022
Zobacz: HBO Max: co pojawiło się w minionym tygodniu? 21 marca 2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: shutterstock

Źródło tekstu: hbo, wł