DAJ CYNK

Powstanie serial Mass Effect? Jest na to coraz większa szansa

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Telewizja i VoD

Powstanie serial Mass Effect? Jest na to coraz większa szansa

Koło Czasu okazało się ogromnym sukcesem dla Amazon Prime Video. Serwis planuje teraz stworzyć serial w świecie Mass Effect. Rozmowy trwają.

Kilka dni temu w Amazon Prime Video zadebiutował serial Koło Czasu (The Wheel Of Time), który bazuje na cyklu książek Roberta Jordana i Brandona Sandersona. Ten okazał się dużym sukcesem. Firma pochwalił się, że to jej najlepsza premiera w tym roku i zarazem TOP 5 premier w historii serwisu. Nic dziwnego, że plany Amazona sięgają dużo dalej.

Zobacz: Amazon rozda za darmo rewelacyjne gry, w tym polski hit

Powstanie serial Mass Effect?

Amazon ma bardzo ambitne plany względem seriali z gatunku fantasy oraz science-fiction. Właśnie zadebiutowało Koło Czasu, trwają prace nad kolejnym sezonem The Boys, a także serialem w świecie Władcy Pierścieni. Jednym z kolejnych celów może być Mass Effect. Serwis Deadline twierdzi, że nie tylko trwają już rozmowy między Amazonem i Electronic Arts, a wręcz są one bliskie finalizacji.

Bez wątpienia byłaby to świetna informacja dla graczy. Mass Effect to jedna z najlepszych gier w swoim gatunku. Historia stworzona przez Caseya Hudsona, Drew Kapryshyna i Prestona Watamaniuka opowiada o komandorze Shepardzie, który musi zmierzyć się z inwazją kosmicznej rasy, która najeżdża Drogę Mleczną. Główną historię poznajemy w trylogii autorstwa EA oraz BioWare. Trochę gorzej wypada spin-off w postaci Mass Effect: Andromeda.

Zobacz: Wybrano najlepszą grę w historii. Wybór zaskakuje
Zobacz: Jakie gry w grudniowym PlayStation Plus? Będzie w co grać

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: BioWare/EA

Źródło tekstu: Deadline

Przewiń w dół do następnego wpisu