DAJ CYNK

Polsat Box Go zaprasza na seans. Są nowe filmy w ofercie

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Polsat Box Go nowe filmy czerwiec 2022

Polsat Box Go poszerzył swoją ofertę o nowe filmy. Wśród nich jest dramat psychologiczny, trzymający w napięciu thriller oraz komedia romantyczna.

Polsat Box Go ma coraz bogatszą bibliotekę. W czerwcu możemy tam obejrzeć kolejne nowości filmowe prosto z kina, wśród których znalazły się trzy interesujące tytuły.

Córka (dramat psychologiczny)

Leda (laureatka Oscara Olivia Colman) wyjeżdża wakacje do Grecji. Marzy o ciszy, czytaniu książek i wypoczywaniu na prywatnej plaży z dala od zgiełku wielkich kurortów. Jej spokój zakłóca jednak przybycie na wyspę niezwykle ekscentrycznej rodziny. Należy do niej tajemnicza Nina (Dakota Johnson), próbująca radzić sobie z trudami macierzyństwa. Obserwowanie młodej matki i jej córki wywołuje u Ledy wspomnienia, z którymi od wielu lat nie miała odwagi się skonfrontować. Wracają wspomnienia, decyzje podjęte pod wpływem emocji i przykra świadomość, że czasu nie można już cofnąć.

Film zdobył aż 17 nagród, w tym między innymi za najlepszy scenariusz Maggie Gyllenhaal podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji oraz trzy nagrody Film Independent: najlepszy film, najlepszy reżyser i najlepszy scenariusz. Był również nominowany do Oscara w trzech kategoriach.

Ostatni ślad (thriller)

Żona Willa (Gerard Butler) Lisa znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a mężczyzna desperacko poszukuje prawdy. Nieoczekiwanie staje się jednak głównym podejrzanym, a na światło dzienne wychodzą skrywane sekrety i małżeńskie problemy. Rozpoczyna się brutalna walka z czasem. Zdeterminowany Will zrobi wszystko, aby rozwiązać tajemnicę i odzyskać spokój swojej rodziny.

Film trafił do kin 12 maja 2022 roku.

Najgorszy człowiek na świecie (komedia romantyczna)

Julie (Renate Reinsve) to niespełna trzydziestoletnie energiczna kobieta, która wiedzie szalone, pełne emocji życie. Jest w szczęśliwym związku z utalentowanym i odnoszącym sukcesy rysownikiem Akselem. Wszystko wydaje się iść zgodnie z planem. Jednak pewnego dnia okazuje się, że Julie i Aksel mają różne spojrzenia na wspólną przyszłość. Kiedy na przypadkowej imprezie dziewczyna poznaje młodszego od niej Eivinda, zaczyna zastanawiać się, czy ten pewny siebie i odrobinę szalony chłopak mógłby zostać w jej życiu na dłużej.

Polsat Box Go – co obejrzeć?

W ofercie serwisu Polsat Box Go na widzów czekają również inne wciągające pozycje:

  • „Córka Boga” w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej o samowystarczalnej społeczności żyjącej z dala od cywilizacji, w której pewnego dnia córka pasterza zaczyna doświadczać przerażających wizji i podważać nauki przywódcy grupy,
  • francuski dramat „Dopóki żyję”, opowiadający historię czteroosobowej rodziny próbującej stawić czoła okrutnej chorobie i pogodzić się z jej konsekwencjami,
  • "Morze Północne w ogniu" – film katastroficzny ze znakomitym scenariuszem, niesamowitymi zdjęciami i efektami specjalnymi o awarii platformy wiertniczej, której konsekwencje mogą zmienić losy świata (premiera 23 czerwca 2022 roku).

Poza ciekawymi premierami filmowymi, w serwisie dostępne są również najnowsze polskie seriale premium, takie jak nieszablonowy serial „Mental”, który bez cenzury mówi o zdrowiu psychicznym młodych osób, format komediowy „Backdoor. Wyjście awaryjne” oraz dostępne w całości „Układ”, „Osaczony”, „Cień” i „Mecenas Porada”. Użytkownicy serwisu znajdą tu również kinowe hity, w tym takie tytuły, jak „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Wesele”, „Wilk, Lew i ja”, „Paddington2” czy „Ślicznotki”. Na widzów czekają także wydarzenia specjalne, polskie i zagraniczne seriale, ponad 120 kanałów TV, bogata bibliotekę bajek i rozrywki, a także transmisje sportowe z 20 kanałów, takich jak rodzina Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, CANAL+ SPORT3 i 4 czy Eurosport 1 i 2.

Polsat Box Go zapewnia także dostęp do przedpremierowych odcinków wybranych produkcji Telewizji Polsat – na siedem lub jeden dzień przed emisją w telewizji. Użytkownicy serwisu jako pierwsi mogą zobaczyć nowe odcinki między innymi „Gliniarzy”, „Na ratunek 112” czy programu „Nasz nowy dom”

Zobacz: Disney+ w Polsce irytuje problemami. Niewielkimi, ale jednak
Zobacz: Disney+ wchodzi do Polski, a Polsat ma niespodziankę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Cyfrowy Polsat

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat