DAJ CYNK

Netia TV wprowadza nowy kanał. Do lipca za darmo. W Orange też jest

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

Netia Ukraine Pluto TV

W ofercie telewizyjnej Netii pojawił się nowy kanał dla dzieci w języku ukraińskim – Nickelodeon Ukraine Pluto TV. Wcześniej podobną ofertę przedstawił Play z UPC, a także Polsat Box.

Nickelodeon Ukraine Pluto TV to drugi, po Ukraina 24, kanał telewizyjny w języku ukraińskim udostępniony bez dodatkowych opłat wszystkim abonentom usług Netia TV.

Nickelodeon Ukraine Pluto TV to nowy kanał w języku ukraińskim skierowany do najmłodszych widzów. Kanał oferuje najlepsze programy dla dzieci znane z anten Nickelodeon i Nick Jr., takie jak: „Spongebob Kanciastoporty”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „Psi Patrol” i „Blaze i Megamaszyny” i wiele innych. Nickelodeon Ukraine Pluto TV znajduje się na pozycji EPG 107 i będzie dostępny promocyjnie do lipca 2022 r.  

Pierwszą pozycją w telewizyjnej ofercie Netii w języku ukraińskim jest całodobowy kanał informacyjny Ukraina 24, który został udostępniony wszystkim abonentom (bez dodatkowych opłat) już w pierwszych dniach po napaści Rosji na Ukrainę. Kanał ten dostępny jest na pozycji EPG 197.

Niedawno darmowy kanał Nickelodeon Ukraine Pluto TV zadebiutował w usługach Polsat Box i Polsat Box Go, w kwietniu udostępnił go Play z UPC.

AKTUALIZACJA:

O wprowadzeniu kanału Nickelodeon Ukraine Pluto TV poinformowała też sieć Orange. W Orange TV jest on dostępny na pozycji 776

Zobacz: Polsat Box i Polsat Box Go: darmowy kanał Nickelodeon Ukraine Pluto TV
Zobacz: PLAY i UPC: za darmo Nickelodeon Ukraine Pluto TV

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu