DAJ CYNK

Netflix: jaki film na weekend? 23 - 24 lipca 2022

Michał Świech

Telewizja i VoD

Netflix co obejrzeć lipiec 2022

Jakie nowe filmy i seriale pojawiły się w tym tygodniu w serwisie Netflix? Chętni doradzimy, jakie filmy i seriale są najlepsze.

Lubicie koreańskie seriale? Nie bez przyczyny K-Dramy są tak popularne na świecie. Najnowsza propozycja Netfliksa z tej kategorii to Alchemia dusz. Potężna czarodziejka w ciele niewidomej kobiety spotyka mężczyznę ze znakomitej rodziny, który chce, żeby pomogła mu odmienić jego przeznaczenie.

Naprawdę bardzo przykrym momentem jest ten, w którym nastolatkowie i dzieci z osiedla zaczynają mówić ci na pan/pani. Serio. W obliczu nieuchronnie zbliżającej się dorosłości pięciu przyjaciół postanawia przeżyć razem ostatnią przygodę: odnaleźć magiczny kwiat, który spełnia życzenia. Cóż, Live is life.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że służby specjalne to nie są mili ludzie. Nie ważne z jakiego kraju się wywodzą. Film Snowden pokazał, że czasami te najgroźniejsze to nasze własne... Lubicie takie klimaty? Spodoba wam się Gray Man. Nieuchwytny oficer CIA odkrywa kompromitujące sekrety agencji. Jego śladem rusza bezwzględny agent socjopata, który wyznaczył nagrodę za jego głowę. Zawsze można pooglądać dla samego Ryana Goslinga.

Zobacz: Jakie anime oglądać? Najlepsze anime na lato - lipiec 2022
Zobacz: Netflix: co pojawiło się w tym tygodniu? 17 lipca 2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: unsplash, wl

Źródło tekstu: netflix, wł