DAJ CYNK

Netflix - co pojawiło się w tym tygodniu? 5 grudnia 2021

Michał Świech

Telewizja i VoD

netflix co obejrzeć w tym tygodniu

Co nowego w serwisie Netflix? Przejrzymy najnowsze filmy i seriale. Polecimy tylko najlepsze z nich.

Zdecydowanie najważniejszą premierą minionego tygodnia był debiut drugiej części piątego sezonu hiszpańskiego serialu Dom z Papieru. Tym razem osaczony ze wszystkich stron Profesor postara się wydobyć z opresji swoich towarzyszy. Jeśli przy okazji uda się zdobyć złoto, to tym lepiej. Nowe odcinki pojawiły się 3 grudnia.

Dwa dni wcześniej pojawiło się natomiast anime JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean. Seria JoJo jest bardzo popularna, ale kontrowersyjna. Zdecydowanie swój udział w tym ma bardzo specyficzny fandom tego świata. Tym razem zobaczymy jak Jolyne dowiaduje się, że jej przeznaczeniem jest kontynuować rodzinną tradycję i wraz z towarzyszami staje do walki z wrogimi użytkownikami widm.

Tego samego dnia pojawiło się inne anime, tym razem bardzo świąteczne. To Rodzice chrzestni z Tokio. W tym naprawdę ciepłym i wzruszającym filmie zobaczymy jak troje bezdomnych stara się opiekować znalezionym maleństwem. To zdecydowanie obowiązkowa pozycja dla każdego fana japońskiej animacji.

To nie koniec wzruszających filmów. Możemy też obejrzeć pozycję o wdzięcznej nazwie Składanka. W 1999 r. dwunastoletnia Beverly odkrywa uszkodzoną kasetę składankową zmarłych rodziców. Postanawia ona lepiej ich poznać, odnajdując nagrane na niej utwory.

Zobacz: Najlepsze horrory na Netflix - grudzień 2021
Zobacz: Netflix - co pojawiło się w tym tygodniu? 28 listopada 2021

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: unsplash, wł

Źródło tekstu: Netflix, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu