DAJ CYNK

HBO Max: Jaki film na weekend? 1 - 2 października 2022

Michał Świech

Telewizja i VoD

HBO Max co obejrzec

Jakie najlepsze filmy i seriale pojawiły się w ten weekend na HBO Max? Chętnie polecimy najciekawsze nowości.

Lubiliście Teorie wielkiego podrywu i Sheldona? Mamy coś dla was. Dzisiaj na HBO Max zadebiutował szósty sezon serialu Młody Sheldon o młodych latach Sheldona Coopera. Nasz bohater jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Jego ojciec, George, często nie jest w stanie nadążyć za synem, a jego kochająca matka Mary stara się zaakceptować małego geniusza. 

Tak, The Walking Dead dalej leci. Niestety fani narzekali na ostatnie sezony, ale to ma być już naprawdę końcówka. Chcecie poznać zakończenie? Dzisiaj pojawiła się Pierwsza część jedenastego sezonu o grupce ocalałych szukających bezpiecznego schronienia. W świecie opanowanym przez śmiercionośne zombie nie jest to łatwe.

Wolicie filmy? Pojawił się też film Czarna owca. Magda i Arek są zgodnym małżeństwem z 25-letnim stażem, które opiekuje się chorym dziadkiem. Mieszkają z synem, który od dawna pozostaje w związku ze swoją dziewczyną. Wydaje się, że wszystko jest w porządku. To jednak tylko pozory. 

 

Zobacz: HBO max: Jaki film na weekend? 24 - 25 września 2022
Zobacz: HBO Max: co pojawiło się w tym tygodniu? 18 września 2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: shutterstock

Źródło tekstu: hbo, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu