DAJ CYNK

HBO Max: co pojawiło się w tym tygodniu? 18 września 2022

Michał Świech

Telewizja i VoD

HBO Max co pojawiło się w tym tygodniu 18 wrzesnia 2022

Co ciekawego pojawiło się na HBO Max w tym tygodniu? Chętnie przejrzymy nowe filmy i seriale i doradzimy jakie nowości obejrzeć.

Komedie sensacyjne zawsze będą należały do grona najpopularniejszych produkcji. Jedną z nich jest serial Eagleheart. Oficer Chris Monsanto walczy z przestępczością z pomocą swoich dwóch wspólników. To nierozgarnięty Brett oraz aż zbyt przestrzegającą zasad Susie. Mierzą się z przemytnikami narkotyków, złodziejami dzieł sztuki, porywaczami oraz oszustami.

Mniej zabawny, a o wiele bardziej sentymentalny będzie za to film Supernova. Zobaczymy jak Colin Firth oraz Stanley Tucci jako para z wieloletnim stażem, która po śmiertelnej diagnozie u jednego z nich, podróżuje po Anglii swoim starym kamperem, odwiedzając przyjaciół, rodzinę i miejsca ze swojej przeszłości. Film pojawił się w serwisie we wtorek.

Szczerze polecamy serial Mamuśka. Christy jest samotną matką, której na nowo odkryta trzeźwość dała możliwość jasnego spojrzenia na swoje życie... i nie jest to przyjemny widok. Teraz kobieta musi stawić czoła latom lekkomyślnych decyzji, aby zapewnić lepsze życie sobie i swoim dzieciom.

 

Zobacz: HBO Max: Jaki film na weekend? 3 - 4 września 2022
Zobacz: HBO Max: co pojawiło się w tym tygodniu? 28 sierpnia 2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: shutterstock

Źródło tekstu: hbo, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu