DAJ CYNK

Cyberpunk: Edgerunners. Trailer anime w świecie Cyberpunk 2077

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Telewizja i VoD

Cyberpunk: Edgerunners. Trailer anime w świecie Cyberpunk 2077a

CD Projekt RED, we współpracy z Netflixem, tworzy anime w uniwersum Cyberpunk 2077. Właśnie opublikowano pierwszy trailer Cyberpunk: Edgerunners.

Przez całe zamieszanie wokół gry Cyberpunk 2077 niektórzy mogli zapomnieć, jak wiele projektów pobocznych zapowiedział CD Projekt RED. Oprócz komiksów powstaje też anime, tworzone we współpracy z Netflixem. Cyberpunk: Edgerunners, bo tak się nazywa, doczekało się pierwszego trailera.

Cyberpunk: Edgerunners — trailer anime

Netflix i CD Projekt RED opublikowały pierwszy trailer anime Cyberpunk: Edgerunners, które będzie rozgrywać się w uniwersum Cyberpunk 2077. Serial powstaje w studiu Trigger, które ma na swoim koncie między innymi Promare, Little Witch Academia oraz Kill la Kill. 

Anime będzie składać się na 10 odcinków. Historia opowie o dziecku, które stara się przetrwać w mieście opanowanym przez technologię i modyfikacje własnego ciała. Aby przetrwać, decyduje się zostać edgerunnerem. Premiera anime zaplanowana jest na wrzesień tego roku. Przy serialu pracują między innymi Hiroyuki Imaishi (reżyser), Masahiko Otsuka i Yoshiki Usa (scenariusz) oraz Akira Yamaoka (muzyka).

Zobacz: Joker powraca! Podtytuł drugiej część sporo zdradza
Zobacz: Manga Berserk jednak doczeka się zakończenia. Zna je przyjaciel Miury

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Netflix, CD Projekt RED