DAJ CYNK

Co nowego w anime? Dobre wieści dla fanów Boku no Hero Academia. Złe dla Aggretsuko

Michał Świech

Telewizja i VoD

Boku no Hero Academia 6 i koniec Aggretsuko

Co nowego w świecie anime? Okazuje się, że mamy bardzo dobrą nowinę dla fanów Boku no Hero Academia. Złe wiadomości za to dla fanów Aggretsuko

Kończy się właśnie letni sezon anime i już w weekend pokażemy nasze kolejne zestawienie polecanych nowych anime. Teraz jednak skupimy się na wiadomościach z branży. Mamy bardzo dobre wieści dla fanów Boku no Hero Academia. Okazuje się, że nowy sezon potrwa aż pół roku. Zobaczymy zatem 25 odcinków.

Aggretsuko się kończy, ale nie Boku no Hero Academia

Szósty sezon zadebiutuje już 1 października i opowie o pełnoskalowej wojnie między bohaterami i złoczyńcami. Opening do nowego sezonu wykona Super Beaver, a sama piosenka będzie nosiła tytuł Hitamuki. Endingiem będzie Sketch i wykona go Kiro Akiyama. 

Manga o przygodach Deku, Uraraki, Shouto czy Himiko ukazuje się od 2014. Pierwszy sezon anime pojawił się w 2016 i tylko on miał 13 odcinków. Wszystkie pozostałe już po 25. Świat BNHA doczekał się też spin-offów, serii OVA czy gier.

Niestety złą wiadomość mamy dla fanów Aggretsuko. Czwarty sezon anime w serwisie Netflix pojawił się grudniu 2019, a następny zadebiutuje w lutym 2023. Niestety, będzie to już ostatni sezon opowieści o pandzie małej. Nasza bohaterka pracuje w dziale księgowości i w pracy przeżywa... to co większość księgowych. Po godzinach wyrzuca z siebie frustracje śpiewając death metal w karaoke.

Zobacz: Jakie anime oglądać? Najlepsze anime na lato - lipiec 2022
Zobacz: Nowy film anime Makoto Shinkaia trafi do kin w Europie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: bnha 6 zwiastun

Źródło tekstu: animenewsnetwork, wł