DAJ CYNK

Czas na podbój kosmosu. Kerbal Space Program 2 oficjalnie

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Gry

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku w końcu trafia do sklepów. Kerbal Space Program 2 już teraz jest dostępne do nabycia w ramach Wczesnego Dostępu.

Kerbal Space Program wyszedł w 2015 roku i został stworzony przez debiutujące niezależne studio Squad. Gra o zielonych, humanoidalnych ludkach tworzących technologię niezbędną do podboju kosmosu z marszu zdobyła masę fanów. Produkcja sprzedała się łącznie w ponad 5 milionach egzemplarzy. Druga część może nie tylko powtórzyć sukces jedynki, lecz nawet go przebić.

Kerbal Space Program 2 trafia do Wczesnego Dostępu

Kerbal Space Program 2 jest już od dzisiaj dostępne w ramach wczesnego dostępu. Grę można znaleźć chociażby na platformie Steam lub Epic Games Store w cenie 239 złotych.

Twórcy chwalą się, że tytuł oferuje niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o budowę pojazdów. Gra zawiera ponad 350 oryginalnych i ulepszonych części, w tym proceduralne skrzydła, nowe kapsuły dowodzenia, silniki, koła, części ładunku oraz pierwszy z wielu zaawansowanych rodzajów paliwa: ciekły wodór. Gra zawiera również nową kategorię wielkości części, torując drogę dla nadchodzących części klasy międzygwiezdnej, które pojawią się w miarę rozwoju gry. Gracze mogą również skorzystać z nowego narzędzia do kolorowania części, aby naprawdę spersonalizować swoje dzieła.

Kerbal Space Program 2 jest skierowane nie tylko do weteranów serii, którzy doskonale poznali już każdą mechanikę, lecz również całkiem nowych graczy. Twórcy zadbali o przejrzyste samouczki, a funkcja przyspieszania czasu okaże się przydatna w przypadku długich lotów.

Nie wiadomo, ile Kerbal Space Program 2 spędzi we Wczesnym Dostępie, lecz po wypowiedziach twórców można oczekiwać, że całkiem sporo. Michael Cook zapowiedział, że Early Access to dopiero fundament, na którym planują budować przez wiele lat. W ciągu najbliższych miesięcy dodawanych będzie wiele nowej zawartości. Twórcy wymienili:

  • Technologię nowej generacji: 
  • Kolonie
  • Loty międzygwiezdne:
  • Grę wieloosobową 
  • Modowanie

Zobacz: Bojkot Hogwarts Legacy to klapa. Warner Bros podał liczby
Zobacz: Televio wprowadza w swojej aplikacji przydatne usprawnienia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Materiały prasowe

Źródło tekstu: Materiały prasowe oprac. własne