DAJ CYNK

God of War: Ragnarok — wyciekła data premiery. Jeszcze sobie poczekamy

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

God of War: Ragnarok — wyciekła data premiery. Jeszcze sobie poczekamy

Premiera God of War: Ragnarok została przełożona na 2022 rok. Niestety, najnowsze plotki sugerują, że jeszcze sobie na nią poczekamy.

Skoro pierwotnie God of War: Ragnarok miało zadebiutować jeszcze w 2021 roku, to wydawałoby się, że pomimo przełożenia premiery nie będziemy na grę czekać długo. Niestety. Wygląda na to, że studio Santa Monica, które odpowiada za ten tytuł, potrzebuje jeszcze kilka miesięcy.

God of War: Ragnarok — data premiery

Na ten moment jedyna, oficjalna informacja jest taka, że God of War: Ragnarok zadebiutuje w 2022 roku. Kiedy dokładnie? Tego nie wiemy. Jednak pewne pojęcie dają nam najnowsze plotki.

Profil PlayStation Game Size na Twitterze, który wyciąga wiele informacji z bazy PlayStation, twierdzi, że przewidywana data premiery God of War: Ragnarok to dopiero trzeci kwartał 2022 roku, a dokładniej ostatni dzień tego okresu, czyli 30 września. A przynajmniej taką informację udało się wyciągnąć dzięki API.

Tak odległa premiera może zaskakiwać. Przecież God of War: Ragnarok pierwotnie miało trafić na sklepowe półki jeszcze w tym roku. Widocznie studio Santa Monica potrzebuje jeszcze sporo czasu, aby dopracować grę.

Warto też pamiętać, że początkowo tytuł miał trafić tylko na PlayStation 5, ale ostatecznie zagrają w niego również posiadacze PlayStation 4. Niewykluczone, że optymalizacja pod PS4 zajmuje trochę więcej czasu, ale to tylko czyste przypuszczenia.

Zobacz: Steam wyjawił największe gry 2021 roku. Kilka tytułów zaskakuje
Zobacz: Połączenie strategii, strzelanki i do tego za darmo. Sklep rozdaje grę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Miguel Lagoa / Shutterstock.com

Źródło tekstu: KitGuru