DAJ CYNK

Plus Bank uruchomił bramkę płatniczą. Zobacz kto skorzysta

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Plus Bank wprowadził własną bramkę płatniczą, która pozwala na płatności BLIKIEM za usługi telekomunikacyjne Plusa. Dzięki niej klienci Plusa mogą w szybki, bezpieczny i wygodny sposób opłacić faktury online.

Od lipca Plus Bank umożliwia realizację transakcji płatniczych za usługi Plusa z wykorzystaniem kodu BLIK za pośrednictwem własnej bramki płatniczej

W najbliższych tygodniach Plus Bank udostępni bramkę również użytkownikom opłacającym usługi telewizyjne Polsat Box. W przyszłości Bank planuje poszerzenie funkcjonalności wdrożonej bramki o kolejne metody płatności.

Dostawcą platformy służącej do świadczenia usługi bramki płatniczej jest Visiona, zapewniająca sprawdzone rozwiązania związane z procesami płatności elektronicznych. 

Plus Bank to bank komercyjny należący do grupy kapitałowej Zygmunta Solorza-Żaka. Powstał w 1991 roku jako Invest-Bank, a pod obecną nazwą funkcjonuje od 2013 roku. Specjalizuje się w udzielaniu kredytów gotówkowych, hipotecznych i przyjmowaniu depozytów terminowych. Bank wykorzystuje rozwiązania technologiczne we współpracy z Polkomtelem i Cyfrowym Polsatem, a z usług banku można skorzystać w salonach tych operatorów. Plus Bank wspiera także statutową działalność Fundacji Polsat.

Zobacz: Haker chce okupu od Plus Banku
Zobacz: Grupa Polsat Plus poszła na zakupy. Wiemy, co kupiła

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Polkomtel