DAJ CYNK

W Plusie to Ty wybierasz co jest dla Ciebie ważne

Akcja partnerska

Wydarzenia

Nielimitowane usługi to już standard dzisiejszych abonamentów. Teraz o względy klienta walczy się przede wszystkim dużym pakietem danych i ekskluzywnymi usługami premium. Dokładnie tą ścieżką idzie sieć Plus w swojej najnowszej ofercie abonamentowej.

Po co płacić dodatkowo, skoro można mieć to w abonamencie?

Współczesne smartfony i sieci komórkowe są na tyle rozwinięte, że poza standardowymi narzędziami komunikacji używamy ich do konsumowania treści multimedialnych. Najczęściej w postaci filmów i muzyki. Aby mieć dostęp do legalnych treści w najwyższej jakości niezbędne jest konto premium wykupione w jednym z popularnych serwisów. To oczywiście wymaga opłacenia osobnego abonamentu, pilnowania opłat, a na liście comiesięcznych wydatków ląduje kolejna pozycja.

W nowych abonamentach Plus klienci mają możliwość wyboru jednego z trzech popularnych serwisów, których koszt jest wliczony w cenę abonamentu. Dzięki temu nie trzeba już pamiętać o posiadaniu aktywnej subskrypcji, a ulubione treści w wysokiej jakości są dostępne zawsze na wyciągnięcie ręki. Do wyboru są:

  • TIDAL dla tych, którzy cenią sobie szeroki wybór muzyki,
  • HBO GO dla miłośników filmów, seriali, na czele z Grą o Tron,
  • Ipla Sport Premium z Ligą Mistrzów dla osób, które nie chcą przegapić finału tegorocznych rozgrywek.

A do tego wysoki, plusowy standard

Każdy z wariantów jest wzbogacony rzecz jasna o nielimitowane rozmowy do wszystkich, wiadomości SMS i MMS, a do tego mamy dodatkowe perełki od Plusa:

  • Pakiet 120 minut miesięcznie na połączenia międzynarodowe w UE,
  • 24 GB transferu miesięcznie w czasach, gdy rynkowym standardem jest 10 GB,
  • Nielimitowany Internet, który po wykorzystaniu pakietu ograniczony jest do 2 Mb/s, co pozwala na dalsze oglądanie video i słuchanie muzyki - inni oferują góra 1 Mb/s lub natychmiastowe naliczenie opłat.

Tak bogata oferta wyceniona została na 70 zł miesięcznie. Średnią opłatę za numer można jednak istotnie obniżyć, dołączają do umowy kolejne numery. Dokupić możemy maksymalnie trzy, a każdy z nich to wydatek już nie 70, lecz 45 zł – im więcej numerów, tym korzystniejsza oferta.

W końcu duże pakiety danych

24 GB transferu miesięcznie spełniają wymagania zdecydowanej większości klientów. A już szczególnie jeśli uwzględnimy bardzo rozsądny limit prędkości po wykorzystaniu pakietu. Na 2 Mb/s da się dalej swobodnie korzystać z Internetu.

Ponadto w przypadku usługi HBO GO klient otrzymuje dodatkowe 5 GB transferu, a w przypadku korzystania z serwisu Ipla transfer danych nie pomniejsza pakietu internetowego dostępnego w ramach umowy. Jeśli jednak i to nie jest w stanie sprostać Waszym wymaganiom lub często podłączanie telefon do komputera w charakterze modemu i na to Plus ma sposób.

Dla szukających jeszcze większych paczek Internetu w abonamencie telefonicznym aż 72 GB miesięcznie z pełną prędkością!

Idealnym uzupełnieniem nowych abonamentów głosowych jest dodatkowy pakiet internetowy 60 GB. Możecie wybrać go na dwa sposoby - jako pakiet na głównym numerze lub dodatkowa karta SIM.

25 zł za 60 GB to 2,4 GB za złotówkę, co jest bardzo korzystnym przelicznikiem. Łącząc dodatkowy pakiet Internetu z ofertą głosową za 50 zł miesięcznie możemy mieć tym samym aż 72 GB Internetu, nielimitowane rozmowy i wiadomości w kraju oraz 120 minut na połączenia międzynarodowe.

Właśnie tak będzie wyglądać przyszłość abonamentów komórkowych w Polsce. To klient decyduje, jakie dodatkowe usługi chce mieć w pakiecie oraz ile Internetu potrzebuje. Plus robi to jako pierwszy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News