DAJ CYNK

Test ładowarki bezprzewodowej Nillkin Magic Cube MC020 [KONKURS]

12.06.2018

Dodane przez: Marian Szutiak (msnet)

Kategoria: Testy sprzętu

Interakcje: 10357

Niektóre ze współczesnych smartfonów, przede wszystkim część modeli z najwyższej półki, możemy naładować dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej. Aby wykorzystać tę funkcjonalność, potrzebujemy nie tylko odpowiedniego telefonu, ale także przeznaczoną do tego ładowarkę. Cube Magic Wireless Charger jest ładowarką, której możemy użyć do naładowania akumulatora w każdym urządzeniu obsługującym ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi.



Niektóre ze współczesnych smartfonów, przede wszystkim część modeli z najwyższej półki, możemy naładować dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej. Aby wykorzystać tę funkcjonalność, potrzebujemy nie tylko odpowiedniego telefonu, ale także przeznaczoną do tego ładowarkę. Cube Magic Wireless Charger jest ładowarką, której możemy użyć do naładowania akumulatora w każdym urządzeniu obsługującym ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi.

Wygląd i specyfikacja

Ładowarka bezprzewodowa firmy Nillkin ma kształt sześciokąta z zaokrąglonymi rogami, a jej obudowa wykonana jest z plastiku. Środkowa część ma kolor czarny (jest też wersja biała), natomiast po bokach są kawałki bezbarwnego tworzywa. Całość prezentuje się bardzo dobrze wizualnie i cechują ją wysoka jakość wykonania. Wszystkie elementy zostały dobrze ze sobą spasowane.



Urządzenie ma wymiary 109 x 100 x 10 mm i waży mniej niż przeciętny smartfon. Na górnej powierzchni znajduje się logo producenta i napis FAST CHARGE, co sugeruje, że ładowarka wspiera szybkie ładowanie. Środkowa część otoczona jest lekko wystającym gumowym elementem antypoślizgowym. Po przeciwnej stronie znajdziemy cztery gumowe nóżki, które zapobiegają ślizganiu się podstawki ładującej po gładkiej powierzchni, na przykład stołu lub biurka. Na jednym z boków umieszczono gniazdo microUSB (szkoda, że nie USB-C), służące do podłączenia ładowarki sieciowej (można też użyć portu USB komputera lub innego urządzenia).



Proces ładowania jest sygnalizowany niebieską diodą, która w połączeniu z przezroczystymi bokami dają ciekawe efekty wizualne.



Ładowarka Magic Cube może być podłączona do źródła zasilania dającego na wyjściu prąd o napięciu 9 V i natężeniu 2 A lub odpowiednio 9 V i 1,7 A - takie parametry zapewnia między innymi ładowarka sieciowa do Samsunga Galaxy S9+. Jak podaje Nillkin w oficjalnej dokumentacji, efektywność bezprzewodowego ładowania w testowanym modelu sięga 80%, pod warunkiem, że odległość pomiędzy ładowarką i telefonem nie przekracza 6 mm.

KONKURS: Wybierz kolor ładowarki i dostań ją w prezencie!



Dzięki uprzejmości polskiego dystrybutora marki Nillkin, mamy dla Was konkurs, w którym wygrać można 2 nowe ładowarki Magic Cube MC020.

Co zrobić aby wygrać?

  1. Zaloguj się na TELEPOLIS.PL,
  2. Skomentuj artykuł wybierając kolor i uzasadniając swoją decyzję, np. "CZARNA - bo pasuje do mojego mrocznego charakteru".
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 czerwca, a już 25 czerwca ogłosimy wyniki. Nagrody powędrują drogą kurierską pod wskazane przez zwycięzców krajowe adresy.

UWAGA: Każdy zalogowany użytkownik może udzielić tylko jednej odpowiedzi.

Potrzebujesz ładowarki Nillkin już teraz? Skorzystaj z promocji dla Czytelników TELEPOLIS.PL!

Od 12 czerwca do 1 lipca Czytelnicy TELEPOLIS.PL skorzystać mogą ze specjalnego rabatu na produkty marki Nillkin. Wystarczy wejść na nillkin.sklep.pl i w zakładce "Twoje rabaty" wprowadzić hasło telepolis10, aby otrzymać 10% rabat na wszystkie produkty dostępne na stronie.

Komentarze
Zaloguj się
114. LuiN
0

2018-06-25 21:52:07

Dziękujemy za wspólną zabawę! Wyniki konkursu znaleźć można w tym wpisie: > Pragniemy też przypomnieć, że nadal obowiązuje 10% rabat w sklepie producenta, a pod tym adresem:

Odpowiedz

113. ~Nickinick
0

2018-06-25 21:49:09

Kiedy i gdzie podane będą wyniki?

Odpowiedz

112. sasha92
0

2018-06-24 23:53:04

Biała, bo mam w domu 6 kotów (3 białe czarne, 2 trikolorki i 1 biało szary), ich nieliczne czarne włosy to pół biedy, na ciemnych ubraniach i meblach słabo je widać, ale białe... jako, że moje koty kochają siadać na wszystkim co popadnie to ich białe włosy widać na wszystkim, dlatego wybieram białą, bo i na tym z pewnością z chęcią posadziłyby swoje puchate zadki, ale przynajmniej białe włosy by się niezbyt na tym odznaczały.

Odpowiedz

0

2018-06-24 20:01:00

biały, bo to kolor czystej karty, czyli zdania które mam na temat ładowarki bezprzewodowej nillkin magic cube i które chciałbym zapełnić (mam nadzieję) pozytywną opinią temat kiedy ją zdobędę :)

Odpowiedz

110. hurtwish
0

2018-06-24 19:55:03

Biały, bo kontrastuje z moim czarnym humorem :D

Odpowiedz

109. nikola29
0

2018-06-24 17:48:29

" CZARNA " bo piję czarną kawę , śpię w pościeli koloru - czarnego , pieprzu używam tylko - czarnego , ubieram się oczywiście na czarno , Uwielbiam czarne lody -nowość na rynku :) Pastę do zębów tez mam czarną , wbrew pozorom wybielającą. I kota mam czarnego,tzn miałam bo któregoś dnia po prostu nie wrócił :(Prowadzę nocny tryb życia , gdy jest ciemno,czarno nawet !I lubię Oreo ponieważ...jest czarne ,środek zdrapuję.... We Francji uwagę moją przykuły mule , tak są czarne.Znajomi mówią na mnie Czarna Madonna,ale ja mam przecież na imię Magda ...

Odpowiedz

108. ~olkam74
0

2018-06-24 17:39:15

Biały - oznacza klasę i elegancję, czystość i świeżość - olkam74@wp.pl

Odpowiedz

107. gatkens
0

2018-06-23 20:49:52

Mój telefon wybiera BIAŁĄ.- Gościmy dzisiaj wyjątkowego gościa: Samsung Galaxy S7 edge! Drogi telefonie, powiedz naszym widzom co Ci przeszkadza w życiu?- Och, bardzo drażnią mnie wszelkiego rodzaju kable i siedzenie koło kontaktu, ciągłe poszukiwania odpowiedniego miejsca… To naprawdę irytujące.- To faktycznie może być kłopotliwe. Nawet wyjazd na urlop np. pociągiem lub innym środkiem transportu i ciągle trzeba szukać kontaktów…- Tak, to dołujące. Mój właściciel bardzo dużo ze mnie korzysta, więc szybko się rozładowuję. A później słucham tych nerwowych komentarzy na swój temat… „O nie, już się rozładował! A ja akurat jestem u koleżanki, przecież nie będę kraść jej prądu…”- Na Twoje szczęście wynaleziono już ładowarki bezprzewodowe!- Jak to? Jak to działa?- Przykładowo: taka ładowarka Cube Magic Wireless od Nillkin, nie dość, że ma bardzo designerski kształt sześciokąta i stylowo się prezentuje, to w dodatku jest to produkt wysokiej jakości. Jest lekka, wspiera tzw. szybkie ładowanie (nawiasem mówiąc idealne dla Ciebie), jest dla Ciebie bezpieczna – bez obaw, nie wypadniesz z niej dzięki elementom antypoślizgowym! Ją samą też bardzo łatwo naładować!- Jestem zachwycony! To rewelacyjny produkt, w sam raz dla mnie!!- A jaki kolor byś wybrał? Czarny czy biały?- Chyba skusiłbym się na biały – jest tak samo delikatny jak ja!

Odpowiedz

106. ~RudaMama
0

2018-06-23 16:05:43

Czarna- małej czarnej nigdy nie jest za wiele :)

Odpowiedz

105. natkaxv
0

2018-06-23 01:16:20

Wybieram białą, bo zlikwiduje przesąd gdy przebiegnie po niej mój czarny kot ;)

Odpowiedz

104. Jaro77
0

2018-06-22 22:09:15

"Zawsze stawiaj na czarne" tak mówił Wesley Snipes, a biali nie potrafią skakać. Jeśli mam wybierać to stawiam na czarną magię i małą czarną kawę. Również występ naszych orłów na mundialu widzę w czarnych barwach :(

Odpowiedz

103. ~mika19
0

2018-06-22 21:32:15

niebieska-przypomina mi to, co kiedyś powtarzała mi babcia Jadzia "Niezapominajki są to kwiaty z bajki i wołają skromnie nie zapomnij o mnie"

Odpowiedz

102. Morvius
0

2018-06-22 13:47:57

101. andreww2~wyślij proszę w wiadomości PW poprzez forum pełną treść do LuiNa lub Orsona. Wymoderują podając pełną treść. Nie ma się co łamać :)

Odpowiedz

100. andreww2
0

2018-06-22 13:24:12

Wybieram: [!DEVICETYPE InductionCharger model="Nillkin Magic Cube MC020"] [body] [style] body { /* black */ color: rgb(0, 0, 0) } [/style] [/body] [/InductionCharger] Ponieważ: boolean isCompatibleWithS7Edge = true; String S7EdgeColor = "Coral Blue"; *nawiasy kwadratowe tylko po to, by komentarz prawidłowo się wyświetlił

Odpowiedz

99. iwqul7
0

2018-06-22 09:49:59

Czarny, bo prowadzę aktywny, podróżniczy tryb życia i wszystko co jasne i tak po kilku dniach użytkowania zamienia się w czarne. Pozdrawiam! :)

Odpowiedz