DAJ CYNK

Test bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Jabra BT 250v

Dodane przez: Marcin Kozłowski

Kategoria: Testy sprzętu

Interakcje: 26687

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe to coraz częściej kupowane akcesoria do telefonów komórkowych. Z jednej strony ze względu na wygodę użytkowania, a z drugiej - na spadające ceny. Coś, co jeszcze nie tak dawno kosztowała ponad 400 zł, teraz można kupić poniżej 200 zł. Nasz redakcja otrzymała do testów bezprzewodowy zestaw Blutooth Jabra BT 250v. Zapraszamy do zapoznania się z nasza opinią na jego temat.

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe to coraz częściej kupowane akcesoria do telefonów komórkowych. Z jednej strony ze względu na wygodę użytkowania, a z drugiej - na spadające ceny. Coś, co jeszcze nie tak dawno kosztowała ponad 400 zł, teraz można kupić poniżej 200 zł. Nasz redakcja otrzymała do testów bezprzewodowy zestaw Blutooth Jabra BT 250v. Zapraszamy do zapoznania się z nasza opinią na jego temat.W pudełku znajduje się:
słuchawka bezprzewodowa,
4 gumowe końcówki do słuchawki w 2 wielkościach,
moduł dokujący,
ładowarka,
klips,
instrukcja obsługi.
Bogaty zestaw.

Zestaw w kształcie księżyca wygląda dość masywnie. Jego wymiary to 102 x 60 x 13 milimetrów, a waga 23 gramy. Z jednej strony zakończony jest mikrofonem, z drugiej wygiętym wężykiem, na którego końcu znajduje się głośniczek. To właśnie na niego zakłada się jedną z dwóch gumowych końcówek. Posiadają one różną wielkość, co pomóc ma w jak najlepszym dopasowaniu do ucha.

Słuchawka zakładana jest za ucho - można zarówno na lewe, jak i prawe. Tu jednak pojawia się pierwszy problem, szczególnie u osób noszących okulary. Co prawda nie uniemożliwiają one używania zestawu, jednak bardzo utrudniają i sprawiają, że trzyma się on na uchu nie tak pewnie jak powinien. Dodatkowo, choć to być może już kwestia indywidualnego kształtu ucha testującego, były problemy z takim założeniem słuchawki, aby dobrze leżała oraz wyraźnie było z niej słychać rozmówcę. Często trzeba było poprawiać ułożenie, a przecież gdy przychodzi połączenie, nie ma czasu na „zabawę”, a słuchawkę powinno się zakładać szybko jedną ręką.Słuchawka została wyposażona w jeden wielofunkcyjny przycisk oraz w podwójny przycisk głośności. Oprócz nich znajduje się jeszcze złącze ładowania oraz dioda sygnalizacyjna, która informuje o stanie aktywności słuchawki i poziomu naładowania baterii.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu