DAJ CYNK

Samsung Galaxy A8 (2018): Testujemy aparat

29.01.2018

Dodane przez: Marian Szutiak (msnet)

Kategoria: Galerie zdjęć

Interakcje: 14322

Dzięki uprzejmości firmy Samsung, mieliśmy okazję przemierzyć zaułki Warszawy robiąc zdjęcia Samsungiem Galaxy A8 (2018). Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy jego trzech aparatów fotograficznych.Dzięki uprzejmości firmy Samsung, mieliśmy okazję przemierzyć zaułki Warszawy robiąc zdjęcia Samsungiem Galaxy A8 (2018). Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy jego trzech aparatów fotograficznych.

Samsung Galaxy A8 to średniopółkowy smartfon, który został zapowiedziany w drugiej połowie grudnia ubiegłego roku. Urządzenie charakteryzuje się wyglądem nawiązującym do serii Galaxy S8 - zarówno ogólnym kształtem, jak i proporcjami wyświetlacza, a metalowo-szklana obudowa jest odporna na działanie wody i pyłów, zgodnie z normą IP68. Ekran Super AMOLED w A8 ma przekątną 5,6 cala i rozdzielczość 1080 x 2220 pikseli. Wewnątrz pracuje chipset Exynos 7885 z ośmiordzeniowym procesorem, który wspierany jest przez 4 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. Tę ostatnią możemy powiększyć o kartę microSD i, co zasługuje na pochwałę, możemy jednocześnie korzystać z dobrodziejstw funkcji dual SIM oraz karty pamięci.

Z tyłu obudowy znajduje się pojedynczy aparat fotograficzny o rozdzielczości 16 Mpix z jasnym obiektywem f/1.7. Tuż pod nim umieszczony został czytnik linii papilarnych. Przedni aparat jest podwójny i składa się z jednostki "normalnej" o rozdzielczości 16 Mpix i szerokokątnej 8 Mpix. Oba aparaty mają obiektywy z przysłoną f/1.9. Wyświetlacz wykorzystywany jest do doświetlania sceny przy robieniu selfies. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 7.1.1 Nougat z nakładką Samsung Experience 8.5 i jest zasilany akumulatorem o pojemności 3000 mAh.

A oto krótka prezentacja tego, co potrafią aparaty fotograficzne Samsunga Galaxy A8 (2018). Zdjęcia były robione na ulicach i w zaułkach Warszawy, podczas niezbyt sprzyjających warunków pogodowych, zatem światła nie było za wiele.

Tylny aparat fotograficznyPrzedni aparat fotograficzny

Komentarze
Zaloguj się