DAJ CYNK

Galeria zdjęć telefonu Sony Ericsson C902

19.06.2008

Dodane przez: Marcin Kozłowski

Kategoria: Galerie zdjęć

Interakcje: 75701

Sony Ericsson C902 to telefon z aparatem 5 Mpix. Rozsuwana obudowa umożliwia szybkie wykonywanie zdjęć.

Sony Ericsson C902, jak podkreśla producent, specjalizuje się przede wszystkim w błyskawicznej fotografii. Wystarczy przesunąć pokrywę aparatu, by telefon był gotowy do wykonania zdjęcia. Zastosowano w nim matrycę 5 Mpix i takie funkcje jak stabilizacja obrazu, czy funkcja detekcji twarzy, do tego producent dołożył lampę ksenonową. Dzięki wbudowanemu akcelerometrowi, wykonane zdjęcia są automatycznie obracane przed zapisaniem. Telefony zaopatrzono w komplet dostępnych obecnie standardów transmisji pakietowej, włączając w to EDGE i HSDPA.











Komentarze
Zaloguj się
57. ~zuzanna 77
0

2017-02-01 18:19:44

Mam problem z usnieciem zdjec z tel.sony ericsson,szukam w menu i nigdzie nie ma usun,albo klikam na fotke i tez nie pokazuje opcji usun? prosze o porade i dziekuje

Odpowiedz

56. ~
0

2010-06-28 17:01:23

54- chodzi ci o wyslane wiadomosci w folderze elementy wyslane? wciskajac na opcje masz przy koncu przedostatnia pozycje usun wsz. wiadomosci. lista kontakow, do ktorych wysylane sa sms, akutalizuje sie automatycznie, w zaleznosci do kogo zostanie nadana wiadomosci. 53 -jesli wysylasz do roznych osob, to ta lista bedzie sie zmieniac po kazdej wyslanej wiadomosci. 51- jesli chodzi o zdjecia, ja nie mam w ogole zastrzezen, wychodza rewelacyjne, czasami nawet lepiej od mojego canona :D No moze szybkoscia nie grzeszy podcxzas pzregladania zdjec w folderze multimedia, ale zawsze mozna wejsc w tradycyjny sposob przez menadzer plikow i tam juz smiga wszystko oraz jelsi pisze sie sms przy wlaczonym innym folderze, mp przegladasz zdjecia, albo czytasz sms a tu przychodzi inny sms. te sytuacje moze wprowadzaja nieco w konfuzje, ale to naprawde nic wielkiego. ;) Jesli chodzi o mojego koma, dziala najlepiej z dotychczasowych, nawet upadek z wysokosci ok metra na ziemie, nie uszkodzil glosnika, co czesto ma miejsce w ericssonach... oczywisice odpukac w niemalowane, niech dziala tak dalej ;)

Odpowiedz

55. ~
0

2010-03-15 01:51:40

Znajdzie sie ktos dobry i odpisze na pytanie

Odpowiedz

54. ~
0

2010-03-15 01:47:16

PROSZE NAPISZCIE CZY USUNE LISTE NUMEROW W WYSYŁANYCH WIADOMOSCIACH,UZBIERAŁA MI SIE DŁUGA LISTA TYCH NUMEROW I NIE WIEM CZY MOZNA JA JAKOS USUNAĆ!!

Odpowiedz

53. ~
0

2010-03-15 01:38:52

Ja nie mam zastrzeżeń do tego telefonu SE C902-jest dobry.Może tylko nie wygodny do ręki.Jak usunąć liste numerow wysyłanych smsow i czy wogóle mozna?!!Prosze napiszcie!

Odpowiedz

52. ~mati
0

2010-02-02 21:03:40

Mam pytanie czy mozna z telefonu wymienic lampe bo Sony Ericsson c902 ma diode zamiast ksenonowej lampy i to jest minus w tym telefonie 5 mpx. a lampa do kitu..Prosze o odpowiedz.

Odpowiedz

51. ~jessiq
0

2009-12-22 20:59:01

głupoty piszecie, telefon kupiłam dzisiaj, muzyka gra rewelacyjnie, jedyne co mi się nie podoba to aparat 5.0 mpx, zdjęcią nie wychodzą dobrej jakości, i nie są zbyt rewelacyjne. Za to kupno telefonu polecam.

Odpowiedz

50. ~kamilo668
0

2009-11-29 14:49:09

sorka za bledy %% ;p

Odpowiedz

49. ~kamilo668
0

2009-11-29 14:47:50

!!!!!bynajmniej jego soft czy jak to sie tam mowi bo do dzialania mechanicznego to bez zastrzezen ;] jak by ktos znal wejscie na jakis dobre oprogramowanie uleprzajace c9002 to pisac!!! pilne!! ;p

Odpowiedz

48. ~kamilo668
0

2009-11-29 14:37:20

mam tego fona od 3 4 mies nie kupujcie jego!!!! aparat 5 pixeli moj stary fon k 750 robil lepsze zdjecia w gorszych warunkach niz ten zawiesil mi sie raz i dzisiaj poznikaly cholera wie czemu aplikacje mialem tam gg itp... ciezko odczytuje nowo wgrane foty;/ co tu mowic tel zrobiony na szybcika!!

Odpowiedz

47. ~oleńka246810
0

2009-11-27 23:20:43

Ten telefon jest super nigdy nie miałam lepszego aparat w nim jest zajefajny strasznie mi sie podoba nie mam zastrzezeń gra jak nalerzy blutu ma wszystko ma czego wy od niego chcecie

Odpowiedz

46. ~el polaco
0

2009-10-11 13:50:59

Czy ktoś wie jak sie pisze taki wyraz jak "się" bo nie znalazłem takiej możliwości. Dzieki z góry

Odpowiedz

45. ~zrobik
0

2009-08-21 22:24:54

ludzie sorry, skoro potrzebujecie aparat fotograficzny, kupcie lustrzanke (jakąkolwiek)a nie zawracajcie gitary.

Odpowiedz