DAJ CYNK

Galeria zdjęć telefonu Nokia 9300

Dodane przez: Marcin Kozłowski

Kategoria: Galerie zdjęć

Interakcje: 11840

Nokia 9300 to smartphone, który oferuje bardzo dobre cechy komunikacji głosowej i transmisji danych dla wszystkich profesjonalistów, niezależnie od stylu życia czy pracy zawodowej.

Nokia 9300 to smartphone, który oferuje bardzo dobre cechy komunikacji głosowej i transmisji danych dla wszystkich profesjonalistów, niezależnie od stylu życia czy pracy zawodowej.

Z zewnątrz Nokia 9300 to wysmukły i elegancki telefon komórkowy. Po otwarciu udostępnia pełną klawiaturę oraz ekran z 65 536 kolorów, widoczny pod niemal każdym kątem. Funkcje głosowe telefonu Nokia 9300 są nieporównanie lepsze od możliwości urządzeń predysponowanych do przesyłania danych, a stanowiących połączenie PDA z telefonem komórkowym. Ponadto, dzięki zwartej budowie, Nokia 9300 można wygodnie obsługiwać jedną ręką.

Nokia 9300 ma 80 MB pamięci dostępnej dla użytkownika (rozbudowywanej do 2 GB przy użyciu opcjonalnej karty MMC), co z zapasem wystarcza do przechowywania wiadomości e-mail, dokumentów, prezentacji, SMS-ów, MMS-ów, dzwonków, plików zawierających dane, notatek kalendarza i list spraw oraz pobierania aplikacji użytkowych i rozrywkowych np. od ponad 1,25 miliona zarejestrowanych twórców aplikacji.

Dodatkowe funkcje:
· Transmisja głosu przez Bluetooth,
· Transmisja danych przez Bluetooth i połączenie USB w celu łatwej wymiany danych lub synchronizacji,
· Obsługa różnych protokołów pocztowych: IMAP4, POP3 i SMTP, SyncML i BlackBerry Connect*
· Funkcje bezpieczeństwa, m.in. SSL/TLS, IPsec VPN do bezpiecznego dostępu do informacji firmowych, firewall i oprogramowanie antywirusowe
· Szybkie przeglądanie stron internetowych: HTML/XHTML, HTML 4.01 i JavaScript 1.3
· Wbudowane aplikacje biurowe do korzystania z dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji i plików PDF w podróży
· Odtwarzacz MP3 i innych plików multimedialnych w biurze i w podróży





Telefon było można zobaczyć podczas III Kongresu Technologicznego w Warszawie. Więcej informacji o Kongresie oraz zdjęcia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu