DAJ CYNK

Debata i protest przeciwko sieci 5G - czego możemy się spodziewać?

orson_dzi Arkadiusz Dziermański

Felietony

Już dzisiaj, 26 kwietnia w sejmie odbędzie się debata na temat wad i zalet sieci 5G w Polsce. Później zorganizowany zostanie protest przeciwko wprowadzeniu w Polsce nowej technologii.

Co to za wydarzenie?

Debatę na temat sieci 5G zorganizował poseł Jarosław Sachajko, który był obecny również podczas konferencji dotyczącej sieci 5G w Krakowie. Debata ma być okazją dla przeciwników 5G na konfrontację ze stroną rządową oraz ekspertami opowiadającymi się za wprowadzeniem nowej technologii w Polsce. Niestety nie wiadomo jeszcze, czy przedstawiciele rządu w ogóle pojawią się podczas wydarzenia. Ze strony przeciwników sieci 5G na pewno pojawią się najwięksi aktywiści, na czele z sygnalistami mind control oraz jak o osobie mówią, tzw. niezależne media.

Zobacz: Sachajko: Sprzeciw wobec 5G sposobem na wygrane wybory

Debata w sejmie odbędzie się o godzinie 10:30, natomiast protest, który wystartuje również spod sejmu, został zaplanowany na godzinę 16. Oczywiście nie może nas zabraknąć na obu wydarzeniach. Podobno debata będzie na żywo transmitowana przez sejm. Jeśli jest to prawda, to postaramy się udostępnić link do transmisji.

Facebook wrze, pełna mobilizacja!

Bardzo ciekawi mnie frekwencja ze strony przeciwników sieci 5G, bo apele z prośbą o obecność były naprawdę gorące. Maile o takiej treści wysyłała Międzynarodowa Koalicja Dla Ochrony Polskiej Wsi, zaangażowana w walkę z 5G (pisownia oryginalna):

Witajcie, przesyłamy poniżej i w załączeniu jeszcze raz to niezwykle ważne zaproszenie!!!
Pamiętajcie, że:
...Jeśli plany przemysłu telekomunikacyjnego odnośnie 5G zostaną wprowadzone w życie, żaden człowiek, zwierzę, ptak, owad czy roślina na Ziemi nie będzie w stanie uniknąć promieniowania przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, na poziomie radiacji RF dziesiątki, a nawet setki razy wyższej niż obecnie, bez możliwości ucieczki i znalezienia schronienia gdziekolwiek na Ziemi. Doprowadzi to do poważnych, nieodwracalnych skutków zdrowotnych u ludzi i trwałe uszkodzenia wszystkich ekosystemów... To też koniec resztek naszej wolności!

UWAGA! TA KONFERENCJA JEST USTAWIONA POD WSPARCIE 5G A WIĘC MUSIMY ZAPEŁNIĆ SALE NASZYMI LUDŹMI ABY NASZ GŁOS PRZEWAŻYŁ. Należy się pilnie!!! zgłaszać bo w przeciwnym razie zwolennicy 5G wypełnią sale i nie będzie dla nas miejsca.

Facebook zalały apele i propagandowe filmy informujące o nieuchronnym końcu świata związanym z wprowadzeniem sieci 5G. Wiele z tych materiałów było wulgarnych i agresywnych, co nawet ciężko nazwać propagandą. Również komentarze w związku z wydarzeniem pozostawiały wiele do życzenia. Oto niektóre z nich.

Sygnaliście mind control w natarciu - nowe teorie!

Tekst, który właśnie czytacie miał nie powstać, ale choć na co dzień jestem oazą spokoju, to nowy materiał słynnej sygnalistki mind control skutecznie mnie do tego sprowokował. Z materiału, który ma promować dzisiejsze wydarzenie możemy dowiedzieć się wielu, bardzo ciekawych teorii. A mówiąc inaczej - wielu, nowych kłamstw.

Po raz kolejny dowiedzieliśmy się, że za wprowadzeniem sieci 5G stoją koncerny telekomunikacyjne, sterowane przez tajemnicze siły oraz kręgi dowodzenia. Ale to tylko początek. Później słyszymy, że przeciwko sieci 5G stoją dwa poziomy argumentów. Poziom pierwszy to oczywiście szkodliwość - masowe zachorowania i wieszczona od dawna depopulacja społeczeństwa. Drugi poziom to faktycznie - wyższy poziom. 5G to znacznie więcej niż telefonia komórkowa, to bron psychotroniczna i broń energii skierowanej, za pomocą której będzie można wpływać na umysły zwykłych ludzi. Co ciekawe, podstawą do takich teorii mają być wypowiedzi władz amerykańskich, ostrzegających przed siecią 5G. Cała wypowiedź sugeruje, że tylko Chiny chcą wprowadzić 5G na świecie, a Amerykanie nas przed tym bronią. Tylko ktoś chyba przeoczył fakt, że Stany Zjednoczone starają się same uruchomić sieć piątej generacji.

Zobacz: Donald Trump chce sieci 5G. Ale strategia USA kończy się na atakowaniu Huaweia

A to nie koniec rewelacji. Słyszeliście, że ortodoksyjni Żydzi organizują rytualne niszczenie diabelskich urządzeń (smartfonów), a żydowscy biznesmeni korzystają tylko ze specjalnie przygotowanych, koszernych telefonów, bo inaczej zostaną wykluczeni ze swoich kręgów? Cóż, ja też nie. Choć faktycznie, koszerne telefony powstały kilka lat temu (ba, w 2005 roku) i pozostały w kręgu ciekawostek.

Na koniec materiału padło oskarżenie bezpośrednio w naszym kierunku i głównie to wywołało mnie do odpowiedzi. Otóż podobno podczas krakowskiej konferencji przeciwko sieci 5G na sali był las anten, chociaż w wypowiedzi chodziło raczej o kamery. Cóż... Pani sygnalistka chyba przeoczyła fakt, że w Krakowie siedziała przez dłuższy czas dosłownie obok mnie. Więc można mieć wrażenie, że teoretycznie widzieliśmy to samo. I tych anten, czyli kamer, były o ile mnie pamięć nie myli maksymalnie trzy sztuki. Do tego dziennikarzy robiących zdjęcia, łącznie ze mną, było może 4-5. Plus kilka aparatów samych, prywatnych uczestników konferencji. Dlatego ogromnym kłamstwem jest to, że cała sala była przeładowana mediami, które mocą tajemniczych sił zostały powstrzymane przed publikacją zebranych materiałów, które miały służyć wyłącznie do inwigilacji środowisk anty-5G.

Zobacz: Krzyczą, że 5G zabija i twierdzą, że mają dowody. Podsumowanie krakowskiego zlotu przeciwników 5G

Takim samym kłamstwem jest to, że zmanipulowaliśmy wypowiedzi uczestników protestu w Gliwicach, zostawiając tylko kompromitujące fragmenty. Niestety, gdybyśmy mieli wyciąć kompromitujące momenty, to większość wypowiedzi musielibyśmy zastąpić podkładem muzycznym lub skrócić materiał do dwóch minut. Ciekawe jest za to namawianie uczestników dzisiejszego protestu do nagrywania dziennikarzy podczas wywiadów... telefonami komórkowymi. Po to, aby udowodnić manipulację wypowiedzi. Naprawdę chcę zobaczyć to, jak osoby, które twierdzą, że telefon parzy ich w ręce i nie mogą z niego korzystać będą kogoś nagrywać. Pierwszy piszę się na wywiad.

Zapraszamy na relację z wydarzeń

Z dzisiejszych wydarzeń postaramy się przekazać Wam możliwie jak najwięcej obiektywnego materiału. Tego typu relacje cieszą się zdecydowanie większą popularnością i do tej pory były przez Was lepiej odbierane. Dlatego też powyższy tekst to moje jedyne osobiste przemyślenia w tej sprawie, a reszta pozostanie bezstronną relacją, podobnie jak w przypadku krakowskiej konferencji.

Transmisja na żywo z wydarzenia dostępna jest pod tym adresem. Prosimy o kulturalną dyskusję i nie zaśmiecanie komentarzy linkami do stron paranaukowych (kasujemy je w ramach walki z fake news).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu