DAJ CYNK

W najbliższy weekend wielkie otwarcie pierwszego sklepu Huaweia w Polsce

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3383

Spotkania z członkami #TeamHuawei, między innymi Anną Lewandowską, Kubą Wojewódzkim oraz Sarsą (która da koncert), a także warsztaty fotografii mobilnej i liczne konkursy z nagrodami to niektóre z atrakcji, które będą czekać na gości Centrum Handlowego Arkadia z okazji otwarcia pierwszego sklepu Huaweia w Polsce i w tej części Europy. 15 i 16 grudnia będzie też można skorzystać z kilkunastu specjalnych ofert promocyjnych na zakup sprzętu elektronicznego chińskiej firmy.
 

Atrakcje związane z otwarciem sklepu Huawei Warszawa potrwają przez cały weekend, 15 i 16 grudnia. Hol główny Arkadii zostanie zaaranżowany na potrzeby 2-dniowego hucznego świętowania. Stanie tam między innymi duża scena, na której odbywać się będą konkursy z nagrodami oraz spotkania z influencerami z #TeamHuawei. Pierwszego dnia goście odwiedzający Arkadię będą mogli spotkać się między innymi z dziennikarzem muzycznym Jankesem oraz modelami Karoliną Pisarek i Jakobem Koselem. O godzinie 15:00 odbędzie się koncert Sarsy. Goście Arkadii będą mieli także okazję, by osobiście spotkać aktorkę Martę Wierzbicką i znany z YouTube’a duet Szparagi, tworzony przez Karolinę Pielesiak i Natalię Szymaniec. Przez cały dzień Huawei będzie zapewniał rozmaite atrakcje, między innymi możliwość zdobycia własnej karykatury stworzonej na tablecie czy warsztaty z freestyle footballu.

Drugi dzień celebracji to warsztaty fotografii mobilnej i możliwość poznania prostych technik, dzięki którym za pomocą smartfonu wykonają świetne zdjęcia portretowe lub selfie. Warsztaty poprowadzi fotograf Błażej Jeleń z #TeamHuawei. Tego samego dnia odbędzie się również spotkanie z Anną Lewandowską, najnowszą członkinią Teamu, z którą wywiad na scenie przeprowadzi Kuba Wojewódzki. Jedną z atrakcji tego dnia będzie pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Adriana Pruskiego (Just Edi), znanego między innymi z programu telewizyjnego „Mam Talent”.

Sam sklep Huawei Warszawa będzie zlokalizowany na parterze w pasażu Canaletto, w prawym skrzydle od głównego wejścia do Arkadii. Na klientów będą tam czekać dodatkowe niespodzianki. Uroczyste otwarcie nastąpi 15 grudnia, tuż przed godziną 11:00. Na pierwszych gości czekać będzie tort i szampan. W sklepie, przez dwa dni świętowania, w określonych godzinach ogłaszanych przez konferansjera, odbywać się też będą spotkania z influencerami Huaweia: z Sarsą, Anną Lewandowską i Kubą Wojewódzkim. Z okazji otwarcia pierwszego sklepu Huawei, na klientów czekać będzie kilkanaście ofert promocyjnych, co co może być świetną okazją dla wszystkich poszukujących prezentów świątecznych.

Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna będzie pod adresem consumer.huawei.com/pl/huawei-warszawa.

Zobacz: Huawei otwiera swój pierwszy salon sprzedaży w Polsce. Najpierw w Warszawie, a potem także w innych miastach
Zobacz: Rośnie sieć sprzedaży Xiaomi. Kolejny salon chińskiej firmy zostanie otwarty w Katowicach
Zobacz: Huawei na święta: kup Mate 20 lub Mate 20 Pro i odbierz tablet za złotówkę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu