DAJ CYNK

W Idei karta z ofertą GPRS 100 MB za 49zl

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2850

Z myślą o aktywnych użytkownikach, dla których podstawą działania jest szybki i efektywny sposób mobilnej komunikacji – poprzez wykorzystania notebooka i transmisji GPRS – sieć Idea przygotowała specjalną promocję.

Z myślą o aktywnych użytkownikach, dla których podstawą działania jest szybki i efektywny sposób mobilnej komunikacji – poprzez wykorzystania notebooka i transmisji GPRS – sieć Idea przygotowała specjalną promocję, dostępną od 5.10.br. do 16.01.2005 r.

Promocja "Karta z ofertą GPRS 49zł/100 MB" obejmuje zakup zestawu, na który składają się:
· dowolny notebook z procesorem firmy Intel, oferowany przez sieci sprzedaży Vobis Microcomputer lub MTS Notebook
· karta GPRS - karta PCMCIA SonyEricsson GC75 w cenie 399 zł bez VAT (486,78 zł z VAT)
· aktywna karta SIM w sieci Idea
· usługa, która w ramach 49 zł opłaty abonamentowej pozwala na przesyłanie i odbieranie 100MB danych

Po wykorzystaniu pakietu 100MB, automatycznie uruchamiany jest kolejny pakiet 100MB za 100zł.
W każdej chwili można sprawdzić stopień wykorzystania każdego z pakietów poprzez wysłanie SMS o treści ILEGPRS pod numer 333 (cena zgodna ze standardową opłatą za wysłanie SMS).

W ramach promocji Karta GPRS 100MB/49 zł, abonent ma prawo do aktywacji numeru działającego w promocyjnym planie taryfowym VAR, z aktywną promocyjną usługą "Pakiet Firmowy GPRS 100" oraz nabycia zestawu w skład, którego wchodzi:
· notebook z procesorem firmy Intel i gniazdem PCIMCIA z zasilaniem 3V, dostępny w punkcie sprzedaży realizującym niniejszą Promocję w cenie zgodnej z aktualną ofertą, oraz
· Karta GPRS – karta PCMCIA firmy SonyEricsson, model GC75 - w promocyjnej cenie 399 zł bez VAT (486,78 zł z VAT). Niepromocyjna cena karty GPRS wynosi 1.199 zł bez VAT (1.462,78 zł z VAT).

Abonent, który nabył taki zestaw w ramach promocji Karta GPRS 100MB/49 zł, ma możliwość korzystania z promocyjnej usługi "Pakiet Firmowy GPRS 100", na następujących warunkach:

"Pakiet Firmowy GPRS 100" 4) 5)
- Okres rozliczeniowy: jeden miesiąc
- Liczba MB w pakiecie podstawowym: 100 MB 9)
- Cena pakietu podstawowego (abonament) 1) 2) 3) 6) 7) 8) - 49 zł (59,78 zł z VAT)
- Liczba MB w pakiecie dodatkowym - 100 MB 9)
- Cena pakietu dodatkowego (abonament) 1) 2) 3) 6 ) 7) 8) - 100 zł (122 zł z VAT)
- Aktywacja usługi 10) - bezpłatna

1. Opłata obejmuje możliwość realizowania pakietowej transmisji danych oraz pakiet bezpłatnych megabajtów danych.
2. Opłata dotyczy dostępu do usługi WAP Idea w ramach sesji GPRS przy ustawieniach APN: wap.idea.pl, dostępu do Internetu w ramach sesji GPRS przy ustawieniach APN: www.idea.pl oraz dostępu do APNów firmowych. APN oznacza nazwę punktu dostępu do sieci GPRS.
3. Usługi zwolnione z podatku VAT w przypadku świadczenia ich na rzecz osób określonych w pozycji 13 i 14 Załącznika nr 4 do Ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. nr 54 poz. 535).
4. Minimalna jednostka taryfikacyjna wynosi 10 kB.
5. Taryfikacja za wysyłanie i odbieranie danych w ramach sesji GPRS rozliczana jest oddzielnie.
6. Wykorzystanie pakietu podstawowego, w czasie krótszym niż jeden okres rozliczeniowy powoduje automatyczne uruchomienie pakietu dodatkowego o tej samej wielkości i wysokości kwoty abonamentu odpowiedniego dla pakietu dodatkowego.
7. Abonament naliczany będzie z góry i wyszczególniony na fakturze za usługi telekomunikacyjne.
8. W przypadku, gdy usługa nie jest aktywna w pełnym okresie rozliczeniowym, za ten okres Abonent obciążony zostanie częścią miesięcznego abonamentu proporcjonalną do czasu, w którym usługa była aktywna.
9. Niewykorzystane megabajty nie przechodzą na następny okres rozliczeniowy.
10. Aktywacja usługi nastąpi w ciągu 24 godzin od dnia zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci IDEA.

Abonent, który nabył zestaw w ramach promocji "Karta GPRS 100MB/49 zł" ma prawo do aktywowania numeru abonenckiego w specjalnym planie taryfowym VAR. Za każdy numer abonencki aktywowany w planie taryfowym VAR abonent zostanie obciążony opłatami w wysokości opisanej poniżej:

Plan taryfowy VAR
- Aktywacja karty SIM - 50 zł (61 zł VAT)
- Abonament miesięczny 1) – Bezpłatny
- Opłata za każdą rozpoczętą minutę połączenia głosowego 2) - 2,00 zł (2,44 zł VAT)
- Opłata za wysłanie SMS - 0,24 zł (0,29 zł VAT)

1. Promocyjny plan taryfowy VAR nie zawiera limitu bezpłatnych minut/SMS-ów
2. W przypadku połączeń międzynarodowych opłata zostaje powiększona o stawkę z cennika połączeń międzynarodowych w sieci Idea.

W ramach niniejszej promocji abonent nie ma możliwości korzystania z połączeń z numerami infolinii i serwisów audioteksowych oraz numerami międzynarodowymi. Wymienione numery mogą być odblokowane na wyraźne życzenie abonenta.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Idea

Przewiń w dół do następnego wpisu