DAJ CYNK

Telefonuj przez WP

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1272

Wirtualna Polska uruchomiła właśnie usługę Telefon.wp.pl, która pozwala wykonywać tańsze połaczenia z wykorzystaniem telefonu stacjonarnego.

Wirtualna Polska uruchomiła właśnie usługę Telefon.wp.pl, która uzupełnia dotychczasową ofertę portalu, łączność z wykorzystaniem VoIP poprzez oprogramowanie Nawijka. W wypadku nowego rozwiązania nie potrzebny jest jednak ani komputer, ani żadne inne urządzenie. Wystarczy zwykły telefon stacjonarny, który zapewni użytkownikom połączenia z każdym niemal zakątkiem świata tylko za 35 groszy za minutę (kwoty brutto).

Uruchomiliśmy możliwość niezwykle tanich połączeń telefonicznych za pośrednictwem specjalnego numeru Wirtualnej Polski. Bez abonamentu, bez umów i przedpłat, łatwo, a przede wszystkim tanio można dodzwonić się aż do 52 krajów świata – mówi Andrzej Kosmol z Wirtualnej Polski, odpowiedzialny za projekt – Wystarczy mieć telefon i wykręcić numer 0 708 108 123, by skorzystać z naszej usługi. Na dodatek nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona klientów. Nie ograniczamy się jedynie do abonentów TPSA, ale kierujemy ją także do korzystających z usług Netii, czy Dialogu. Warto też dzwonić w ciągu dnia na telefony stacjonarne w Polsce, koszt połączeń jest bowiem znacznie niższy od oferowanego w standardowym planie TP – podkreśla.

Korzystanie z usługi jest nadzwyczajnie proste. Wystarczy posiadać aparat telefoniczny, znać numer 0 708 108 123 i mieć kogoś, z kim chce się porozmawiać. Po wykręceniu numeru WP i usłyszeniu odpowiedniego komunikatu trzeba już tylko wybrać numer rozmówcy i za 35 groszy za minutę prowadzić rozmowy, oszczędzając przy tym nawet do 76%. Koszt połączeń z 0 708 108 123 przedstawiany jest na zwyczajnym rachunku telefonicznym użytkownika usługi.

Połączenia są realizowane w technologii PSTN (public switched telephone network) – publiczną sieć telefoniczną, dzięki czemu zachowana jest najwyższa jakość połączeń, wyższa niż realizowana w technologii VoIP.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Wirtualna Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu