DAJ CYNK

Sprint prezentuje HTC EVO 4G

06.05.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 23328

Ważne 1

0

Amerykańska sieć Sprint rozpoczęła kampanię reklamową pierwszego telefonu 4G, który ma wprowadzić niebawem do swojej oferty - HTC EVO 4G.

Amerykańska sieć Sprint rozpoczęła kampanię reklamową pierwszego telefonu 4G, który ma wprowadzić niebawem do swojej oferty - HTC EVO 4G.



Telefon ma 4,3-calowy ekran WVGA (z multitouch), kamerę 1,3 Mpix, aparat fotograficzny 8 Mpix (nagrywanie wideo HD, lampa LED), GPS, kompas, gniazdo JACK 3,5 mm, radio FM, wyjście HDMI i procesor Snapdragon taktowany zegarem 1 GHz. Urządzenie jest na tyle potężne, że bez trudu odtwarza filmy YouTube HQ.

Wiele osób ucieszy fakt, że całością zarządza system Google Android 2.1. Warto też wspomnieć o 1 GB pamięci ROM i 512 MB pamięci RAM czy solidnej baterii o pojemności 1500 mAh. Urządzenie obsługuje zarówno sieci EV-DO Rev A, jak i WiMAX.





Źródło tekstu: Android Central

Komentarze
Zaloguj się
39. ~mwmw
0

2012-07-09 20:31:22

dziala w polskiej sieci?

Odpowiedz

38. ~
0

2010-12-22 19:14:39

Mam ten telefon jakies 4 miesiace i jestem nadal pod wrazeniem tego cudownego telefonu. Wlasnie na nim smigam heh:) Nie zawiesza sie mam nieraz po 20 aplikacji otwartych nawet sie nie zatnie:-) Filmy typu Avatar swietnie otwarza bez zacinkow poprostu jak w kinie :) Jedyny minus jaki ma a ma jest glosnik.. Jestem fanem muzyki i kocham sluchac bez sluchawek lecz tu raczej nie poslucham plusem są sluchawki jakos jest wtedy rewelacyjna :) I nie widze potrzeby kupywac nowego modelu ktory nie rozni sie zbyt duzo od tego skoro tu mam wszystko i panowie cena.. Za Evo Jakies 2.5tys trzeba miec za tą cene mam porzadnego laptopa.. A Hd2 za jedynie ponad nieco tys zl i jestescie zadowoleni na maxa . Idealny prezent pod Choinke heh. Pozdrawiam wszystkich Posiadaczy Hd2:-)

Odpowiedz

37. ~ax
0

2010-09-29 20:41:49

mtsz15 nie bedzie dostepny w polsce bo jest w sieci CDMA a nie gsm

Odpowiedz

36. ~mtsz15
0

2010-09-07 20:50:03

Nie wiecie czy będzie dostępny w polskich sieciach, np. w PLAY?

Odpowiedz

35. ~vladonator
0

2010-08-28 15:12:09

chodzilo mi, ze Evo 4g sie pojawi, bo zabrzmialo jakbym czekal na hd2 xd...

Odpowiedz

34. ~vladonator
0

2010-08-28 15:11:00

lubie nokie, zawsze lubilem, n97 jest fajna, symbian jest super, ale bez jaj ludzie, niema co porownywac tego do n97, bez szans, android jest nowszy, znacznie szybszy, telefon tez jest nowszy, ma duzo mocniejszy procesor i wiecej pamieci ram, a do tego ten ekran, az ciezko mi go sobie wyobrazic. HD2 nie lubie ze wzgledu na windowsa, nie lubie WM, jednak ten model, idealnie moj styl(kocham duze ekrany). Teraz dalej mecze swoja n95 8gb, bo ciezko mi znalezc cos aby ja wreszcie zastapic, wszystko praktycznie ma jakas cecha ktora az bije po oczach, HD2 bylby idealny gdyby nie win. Mam nadzieje ze pojawi sie niedlugo w polsce =D

Odpowiedz

33. ~ma88se
0

2010-08-24 21:18:16

miałem zamiar kupić HTC HD 2 ale teraz zastanawiam się czy nie poczekać na to cudo :):):):):) Tylko kiedy Evo będzie w Polsce:/ i czy w ogóle trafi do tego zacofanego kraju:/

Odpowiedz

32. ~M4rtin
0

2010-08-23 23:49:53

Na moim pececie nie mam problemów nawet z fullHD Core i7 sobie radzi, a ja planuje kupić htc hd2 i nikt mi nie da wmówić noki n97 ;)

Odpowiedz

31. ~Bartchie
0

2010-08-02 00:43:35

Dodam jeszcze że na Windows Mobile można odtwarzać sriksy i divx''y, co wam się tylko podoba, tylko smartfon musi mieć proca i najlepiej 1ghz na którym już pójdzie film w HD. Nie dziwcie się że filmy w HD chodzą na smartfonach a nie na waszych PC z ponad 2ghz prockiem, zdajecie sobie sprawę ile procesów macie włączonych na swoich zasyfionych kompach ?

Odpowiedz

30. ~Bartchie
0

2010-08-02 00:35:31

Wasze Nokie to są robione w 90% w Chinach. Ostatnia robiona w Finlandii to chyba E52, czyli prosto od producenta. W Taiwanie projektuje sie HTC i także produkuje, nie zapominajmy że Taiwan to kapitalistyczny kraj i tylko debile wiążą go z Chinami i chińskim komunistycznym szajsem. Pragnę też abyście sobie przypomnieli że HTC jest jedną z pierwszych firm które zaczęły produkować smartfony m.in. na platformie pocketPC i w tamtych czasach Nokia nawet nie mażyła o ekranach dotykowych. HTC ma tu największe doświadczenie w tej dziedzinie.

Odpowiedz

29. ~misio
0

2010-07-30 19:13:20

na ebay, nowki kosztuja po 500$ wiec nie ma tragedii. problemem moze byc uruchomienie jakichkolwiek uslug w Polsce ;)

Odpowiedz

28. ~kozlowy
0

2010-07-15 16:15:55

Urządzenie jest na tyle potężne, że bez trudu odtwarza filmy YouTube HQ. ale sie ubawilem. touch pro 2 u mnie tez odtwarza bez zgrzytow.i divx smiga az milo ,w *** mam androida.

Odpowiedz

27. ~sru
0

2010-07-13 01:49:43

a co do obslugi divx to ma byc razem z androidem 2.2 jesli dobrze pamietam

Odpowiedz

25. ~FiScHeRxD
0

2010-06-15 17:03:34

i ma on blokade na siec sprint....

Odpowiedz

24. ~FiScHeRxD
0

2010-06-15 16:58:12

i ma kosztować 199 $ ale chyba z abonamentem.

Odpowiedz