DAJ CYNK

Polana Chochołowska przestała być białą plamą na mapie zasięgu Orange

25.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7220

Ważne 11

1

Zadowoleni powinni być klienci Orange, którzy zjeżdżają tłumnie oglądać słynne chochołowskie krokusy. Teraz powinni mieć dobry zasięg.Zadowoleni powinni być klienci Orange, którzy zjeżdżają tłumnie oglądać słynne chochołowskie krokusy. Teraz powinni mieć dobry zasięg.

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, poinformował na swoim oficjalnym blogu, że pomarańczowa sieć ma zasięg na Polanie Chochołowskiej (i okolicach), dzięki umieszczonej na dachu tamtejszego schroniska stacji BTS. Powstała ona przy współpracy z operatorem sieci T-Mobile w ramach NetWorks!.

Sprawdzam i wysyłam pierwsze fotki. Każda po kilka mega. Petardy, jak przy światłowodzie nie ma, ale przechodzą w kilka sekund. Wcześniej nie sposób było stąd zadzwonić z komórki, a co dopiero surfować po Internecie czy przesyłać zdjęcia. Jednym słowem to koniec "białej plamy" w pięknym miejscu - napisał Jabczyński.

Prawdziwy test pewnie czeka BTS-a podczas najbliższego "weekendu krokusa". Dobry zasięg w górach to jednak przede wszystkim bezpieczeństwo. Fizyki nie da się oszukać. To teren wyjątkowo trudny ze względu na wzniesienia. Ponadto trzeba brać pod uwagę, że jesteśmy w środku Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dlatego tym bardziej cieszę się, że kolejny obszar Tatr znalazł się w zasięgu Orange dzięki współpracy z T-Mobile w ramach NetWorks! - dodał rzecznik Orange.

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu