DAJ CYNK

Play: zmiany w cennikach telefonów

09.02.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2985

Ważne 0

0

Od 10. lutego zmieniają się cenniki telefonów w sieci Play. Do oferty wchodzą Samsung Avila z GPS-em i Samsung Omnia Lite.

Od 10. lutego zmieniają się cenniki telefonów w sieci Play. Do oferty wchodzą Samsung Avila z GPS-em i Samsung Omnia Lite.



Obok premiery Samsunga S5230 Avila GPS orazSamsunga B7300 Omnia Lite, sieć zdecydowała się na obniżenie ceny Samsunga S5230 Avila w wariancie bez GPS-u oraz Nokii E66.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
6. pablo_79
0

2010-02-25 17:17:52

Avila z GPSem jest po 149zł w eShop w Play MiXtura w zobowiazaniu 30X30.

Odpowiedz

5. kiwi7
0

2010-02-15 15:18:14

hej, wiecie w jakiej taryfie jest dostepna w sieci Play Avila z Gps-em? Przyznam szczerze , ze jestem bardzo zainteresowana tym telefonem, tylko waham się miedzy operatorem. Ten sam telefon oferuje Orange a maja ciekawa oferte , bo podwajaja ilość minut bez względu na wyskość abonamentu. Biorąc pod uwagę, moje wysokie rachunki to oferta idealna, tym bardziej ,że dostępna też dla nowych klientów. Pytanie tylko jak łącza się z ta promocja dodatkowe pakiety, bo słyszałam , ze można dobrac je na zawsze? No i co na to Play, może ma coś bardziej konkurenycjnego?

Odpowiedz

4. ~arsene
0

2010-02-14 14:57:00

Nokia E52 podrożała w w OnePlayPro40. Było 299 jest 399 pln. Chyba za dobrze się sprzedawała.

Odpowiedz

3. ~
0

2010-02-11 16:41:16

Tylko te 4 modele. Niższe ceny Omnii Lite zapowiadają popularyzację tego telefonu na allegro. Teraz kosztuje ok. 700zł więc nie bardzo się opłaca. Ale sam telefon bardzo fajny i funkcjonalny. Jedyny mankament to słaby aparat foto.

Odpowiedz

2. big93
0

2010-02-10 11:41:48

Przed chwilą byłem na stronie Play''a i patrzyłem Nokie e52 i 5530. Ceny jak były tak są. Czy w artykule chodzi o to, że sie wszystkie ceny mają zmienić czy tylko chodzi o te nowe telefony?

Odpowiedz

0

2010-02-09 21:27:41

Nokie w Play,w cenie.

Odpowiedz