DAJ CYNK

Play wzmacnia sieć i otwiera fioletową strefę na Pol’and’Rock Festivalu

Mieszko

Wydarzenia

Play wzmacnia sieć i otwiera fioletową strefę na Pol’and’Rock Festivalu

Już po raz dziesiąty Play będzie obecny na imprezie Pol’and’Rock Festival. Operator zapowiada otwarcie fioletowej strefy z atrakcjami, wzmocnił też swoją sieć. Co dokładnie przygotował dla swoich klientów Play?

Festiwal Pol’and’Rock rusza 29 lipca i gościć będzie tysiące uczestników na terenie lotniska Makowice – Płoty w woj. zachodniopomorskim oraz zgromadzi spodziewane setki tysięcy oglądających relacje i transmisje online.

Przede wszystkim, jak zapewnia Play, festiwalowicze przez cały czas trwania wydarzenia pozostaną w dobrym zasięgu. Operator uruchomił na terenie lotniska dodatkową infrastrukturę sieciową zapewniającą doskonałe połączenie.

Zobacz: Play rozbudowuje sieć. W czerwcu fioletowe LTE dotarło do kolejnych miejscowości

Fioletowa strefa na festiwalu Pol’and’Rock 

Wszystkich obecnych na Pol’and’Rock Festival operator zaprasza do swojej fioletowej strefy. Na odwiedzających czekają dobrze znane „ładowarnie” pozwalające na uzupełnienie energii w smartfonach. Podczas ładowania telefonów można także „uzupełnić swoje wewnętrzne baterie”, korzystając z przestrzeni chillout czy kina letniego. 

Zobacz: Play na wakacje: 50 zł miesięcznie za abonament i telefon

Na specjalnym telebimie Play wyświetli zebrane od uczestników zdjęcia i filmy z najlepszymi wspomnieniami z poprzednich edycji. Wieczorami dobre wibracje zapewni scena Red Bull i znani z poprzednich lat DJ-e.

Operator zachęca też wszystkich odwiedzających festiwal do pobrania aplikacji Pol’and’Rock z kompletem informacji, harmonogramem koncertów oraz warsztatów i możliwością dodawania przypomnień. Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepach App Store oraz Google Play.

Play wzmacnia sieć i otwiera fioletową strefę na Pol’and’Rock Festivalu

Podczas specjalnych transmisji na żywo po strefie Play i terenie całego wydarzenia wszystkich chętnych oprowadzi specjalny gość – wieloletni uczestnik Festiwalu Pol’and’Rock, Karol Paciorek. Fani obserwujący operatora w mediach społecznościowych zobaczą ponadto, jak wygląda pole na lotnisku Makowice – Płoty oraz poczują atmosferę festiwalu. Najbardziej aktywni oglądający mogą też liczyć na specjalne gadżety od operatora. Transmisje dostępne będą na stronie playdlawosp.pl.

Z okazji imprezy Play przypomina także o specjalnej promocji dla użytkowników ofert Play na Kartę, którzy mogą otrzymać 100 GB na media społecznościowe na całe lato. Pakiet jest do wykorzystania między innymi na takie aplikacje jak YouTube, Instagram, Facebook, Messenger TikTok czy Twitch i pozwala być w kontakcie ze znajomymi.

Zobacz: Play MIX na wakacje: 100 GB na aplikacje i bonus za doładowanie
Zobacz: Virgin Mobile rozdaje darmowe 100 GB na wakacje

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Play

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu