DAJ CYNK

Play po cichu włącza usługę Notka SMS

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 58106

Play awaria SMS

Notka SMS to temat, który wraca niczym bumerang już od dziesięciu lat. Tym razem okazuje się, że Play znowu włączył tę usługę.

Notka SMS to niezbyt lubiana przez wielu klientów usługa, która ma to do siebie, ze regularnie powraca. Każdorazowe wyłączenie tej usługi okazywało się dla wielu klientów koniecznością kilkukrotnego zgłaszania tego operatorowi. Teraz Play znowu włączył klientom tę usługę. Nawet wtedy, jeśli wcześniej zgłaszali oni chęć wycofania się z tego. Nie jest to problem odosobniony, zgłaszają go zarówno czytelnicy na forum Playa jak i TELEPOLIS. Nie pomaga nawet wysłanie wiadomości SMS o treści "STOP NOTKA" na nr 8042. Sednem problemu jest fakt, że Play zrobił to bez informowania o tym swoich klientów. Usługa nie jest bezpłatna dla dzwoniącego na numer korzystający z Notki SMS. Jej funkcjonowanie polega na poinformowaniu odbiorcy za pomocą wcześniej przygotowanych wiadomości SMS.

To kolejne kontrowersyjne wydarzenie dotyczące operatora Play. Ostatnio informowaliśmy, że fioletowa sieć (w przeciwieństwie do innych) pobiera opłaty za dzwonienie na nowy numer Policji. Operator potraktował go bowiem jako numer specjalny.

Zapraszamy również do dyskusji na naszym Forum, w tym temacie.

Zobacz [Aktualizacja] Dzwonisz na nowy numer Policji? Play rozliczy Cię z tego
Zobacz Play stawia na Amazon Prime Video

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu