DAJ CYNK

Orange współpracuje z Pocztą Polską przy wyposażaniu listonoszy w nowe tablety

Marian Szutiak

Wydarzenia

Orange Poczta Polska tablety dla listonoszy

Listonosze Poczty Polskiej otrzymali ponad 20 tys. nowych tabletów. To efekt umowy zawartej przez Pocztę Polską z Orange Polska i Integrated Solutions.

Ponad dwadzieścia tysięcy nowych tabletów trafiło już w ręce listonoszy Poczty Polskiej. To efekt realizacji części umowy podpisanej w grudniu 2019 roku. Jej wartość sięga ponad 116 mln zł w ciągu 3 lat. Obecnie Poczta dostarcza średnio miesięcznie około 5 milionów przesyłek z elektronicznym potwierdzeniem odbioru (EPO) dla sądów, prokuratur oraz innych instytucji i firm, które wolą elektroniczną formę potwierdzenia.

Zobacz: Promocja Mastercard, Banku Pocztowego i Caritas Polska w programie Bezcenne Chwile
Zobacz: Bank Pocztowy skorzysta z wideoidentyfikacji przy udzielaniu kredytów

– Umowa przewiduje nie tylko zakup nowoczesnego sprzętu z zestawem akcesoriów, ale również zapewnia Poczcie Polskiej pełen dostęp do pakietu usług serwisowych, transmisji danych i licencji. Jest to największy tego typu program wdrożeniowy w Europie w ostatnich latach. To dla nas olbrzymia satysfakcja. Tym bardziej, że dzięki temu znacząco poprawi się komfort pracy listonoszy i jakość obsługi naszych klientów.

– powiedział Tomasz Zdzikot, prezes zarządu Poczty Polskiej

Klienci korzystający z EPO otrzymują informację o doręczeniu przesyłki w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie umożliwia przekazanie klientowi pełnej informacji o terminie odebrania przesyłki, a także przekazanie obrazu złożonego z podpisu wraz z cechami biometrycznymi. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom wszystkie dane o doręczanych przesyłkach klienci otrzymują w pliku elektronicznym.

Orange Poczta Polska tablety dla listonoszy baner

– Cieszę się, że możemy dziś mówić o przeprowadzonym z sukcesem wdrożeniu usługi Mobilny Listonosz dla Poczty Polskiej, która od lat należy do grona naszych kluczowych Klientów. Był to dla nas największy projekt sprzedażowy w ostatnim roku. Kompleksowa oferta Orange oraz Integrated Solutions pozwala nam realizować tak duże projekty, które z jednej strony wspierają procesy digitalizacji firmy, a z drugiej poprawiają cyfrowe doświadczenia Klientów. Bardzo cieszymy się z tego wdrożenia i z tak dobrej współpracy z Pocztą Polską.

– powiedziała Bożena Leśniewska, wiceprezes zarządu Orange Polska ds. rynku biznesowego

Projekt Mobilny Listonosz, a także zakup sprzętu wraz z usługami, są szczególnie ważne w związku ze zwiększającą się co roku liczbą przesyłek z Elektronicznym Potwierdzeniem Odbioru. Nowy sprzęt umożliwi Poczcie Polskiej obsługę tego typu doręczeń przez kolejne 3 lata.

Zobacz: Telefony z Androidem mogą wykrywać trzęsienia ziemi
Zobacz: Apple grozi... firmie z symbolem gruszki

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange, Poczta Polska