DAJ CYNK

Wybierz kolor i wygraj Meizu M8c w konkursie TELEPOLIS.PL

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8622

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie TELEPOLIS.PL i wyłącznego dystrybutora marki Meizu w Polsce, firmy Maxcom. Do wygrania są dwa smartfony Meizu M8c - wystarczy wybrać kolor.

W kolorze siła

Fala azjatyckich telefonów przyniosła na polski rynek to, czego przez wiele lat brakowało telefonom - kolorowe obudowy. Po nudnej czerni i bieli, wreszcie możemy postawić na kolory znacznie odważniejsze i indywidualnie dopasowane do użytkownika.

Konkursowy Meizu M8c dostępny jest w zarówno w klasycznej czerni, dynamicznej czerwieni, dostojnym złocie, jak i w głębokich odcieniach niebieskiego. Co ciekawe, poliwęglanową obudowę pokryto miękką i elastyczną powłoką, zapewniającą niespotykany u konkurencji komfort korzystania.

Zasady konkursu

Do konkursu trafiły dwa ostatnie warianty kolorystyczne telefonu, a więc złoty i niebieski - zadaniem Czytelników jest:

  1. Wskazanie koloru obudowy, który wybierają,
  2. Uzasadnienie swojego wyboru w komentarzu.

Tym razem na Wasze zgłoszenia czekamy na naszym fanapage'u na Facebooku, pod tym adresem. Osoby uparcie bojące się Facebooka mogą też alternatywnie zagłosować pod niniejszym wpisem, ale zastrzegamy, że pod uwagę będą brane wyłącznie zgłoszenia od zarejestrowanych użytkowników. 

Każdej osobie przysługuje jedno zgłoszenie, a na wpisy czekamy do końca listopada. Dwa smartfony Meizu M8c (w dwóch kolorach) przyznane zostaną zwycięzcom drogą redakcyjnego głosowania. Nagrody zostaną przesłane firmą kurierską pod krajowy adres wskazany przez zwycięzców. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi pod wpisem konkursowym na Facebooku w czasie nie dłuższym niż 5 dni od jego zakończenia, a dane adresowe przesłane przez zwycięzców nie będą przetwarzane w żaden inny sposób niż wymagany do nadania przesyłki.

Fundatorem nagród jest firma Maxcom, wyłączny dystrybutor marki Meizu w Polsce.

Meizu M8c - smartfon z tych rozsądnych

Meizu M8c to urządzenie, które czarować ma przede wszystkim kompaktowym designem (za sprawą ekranu 18:9), popularnym chipsetem Qualcomm Snapdragon 425 i wydajnym interfejsem Flyme UI. W cenie poniżej 500 zł otrzymujemy również aparat 13 Mpix z szybkim autofocusem opartym na detekcji fazy, przedni aparat 8 Mpix oraz coraz częściej pomijane przez producentów radio FM.

Pomimo przekątnej ekranu wynoszącej 5,45 cala, telefon waży zaledwie 140 gramów. Natomiast akumulator o pojemności 3070 mAh nie wybrzuszył obudowy i producentowi udało się zapewnić 8,5-milimetrową smukłość. 16 GB  pamięci wewnętrznej uzupełniają 2 GB pamięci RAM - ten drugi z parametrów może nie rozpieszcza użytkownika, ale uwzględniając półkę cenową (ok. 480 zł), jest jak najbardziej akceptowalny. Nie zabrakło hybrydowego Dual SIM-a, a najwyższą jakość rozmowy zapewnia system aktywnego usuwania szumów otoczenia.

Zobacz: Dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu