DAJ CYNK

Komunikator GG zmienia właściciela

30.10.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7419

Ważne 4

16

Właściciel Komunikatora GG (dawny Gadu-Gadu) poinformował, że 30. października nastąpiło zbycie przez spółkę GG Network platformy na rzecz firmy Xevin Consulting Limited zarejestrowanej na Cyprze.

Właściciel Komunikatora GG (dawny Gadu-Gadu) poinformował, że 30. października nastąpiło zbycie przez spółkę GG Network platformy na rzecz firmy Xevin Consulting Limited zarejestrowanej na Cyprze.

Jak poinformowano w komunikacie, transakcja nie wpływa w jakikolwiek sposób na korzystanie z Serwisu. Zmienia się jednak administrator bazy danych osobowych.

Nowy właściciel informuje, że można w dalszym ciągu korzystać z zainstalowanej na urządzeniu aplikacji Komunikator GG. Jeśli do 15 listopada 2015 roku użytkownik nie dokona jej deinstalacji, firma uzna, że w tym dniu nastąpi zawarcie umowy licencyjnej na korzystanie z Komunikatora GG, na warunkach określonych w regulaminie, a umowa dotychczasowa w tym dniu wygaśnie.

Źródło tekstu: GG, wł

Komentarze
Zaloguj się
69. ~
0

2015-11-01 20:38:42

Dla wszystkich uzywajacych starych wersji gg... dlaczego nie przesiadziecie sie na konkurencyjne aplikacje? Jest tego troche wspierajacego protokół gg.Np. WTW...Ja pamietam projekt konnekt spod stajni staminy, wtyczki, autorespondery, auto statusy i inne bajery... to byly czasy, a nie jakies tam fb messenger...

Odpowiedz

68. ~12369
0

2015-11-01 17:28:11

÷65 ja za jeden......numerek tyle nie biere

Odpowiedz

67. ~yacan
0

2015-11-01 17:25:51

@64 adam22 - no cóż, ja nikogo za idiotę nie uważam, ale jak widać (polecam przeczytać wszystkie posty, bo było kilka ofert) są i tacy, którzy niekoniecznie podchodzą do wszystkiego tak, jak ty - czyli patrząc przez pryzmat złotówek.Pozostaje jeszcze kwestia wymienionych przez ciebie cen - kolego, to że ty sobie wymyślisz jakąś cenę, to jeszcze nie znaczy, że towar pójdzie właśnie za tę cenę.Każdy towar wart jest nie tyle, ile sobie życzy sprzedający ale tyle, ile chce zapłacić zań kupujący - jest podstawowe i proste prawo popytu i podaży.A jakoś wierzyć mi się nie chce, żeby ktoś chciał płacić (za bądź co bądź wymierające już powoli GG) takie chore pieniądze, które sobie wydumałeś.

Odpowiedz

66. ~
0

2015-11-01 15:38:57

@65 Calm7, też się nad tym zastanawiam!

Odpowiedz

65. ~Ja±
0

2015-11-01 15:38:05

64). A skąd tak wysokie ceny za... jeden numerek..?

Odpowiedz

64. ~adam22
0

2015-11-01 13:42:32

yacan. Czy ty myślisz że tutaj siedzą idioci? Numer 5-cyfrowy wart jest kilkaset pln a numer 4 cyfrowy ponad 1K pln. Równie dobrze możesz chcieć żeby ktoś ci przelał 1K na konto.

Odpowiedz

63. yacan
0

2015-11-01 10:04:24

Tak więc napiszę raz jeszcze - może teraz się uda :)Chętnie bym przygarnął jakiś fajny 4 ew. 5 cyfrowy numerek GG - taki łatwy do zapamiętania :)Jakby ktoś miał na zbyciu, to chętnie skorzystam :) wielu znajomych korzysta z GG w trakcie gier online.Tylko teraz mam też prośbę - jak już ktoś mi zaproponuje taki numer, to niech przekaże go właśnie mi :)

Odpowiedz

62. yacan
0

2015-11-01 09:57:42

@61 linakOki, nie ma problemu - jak chłopak jest chory, to niech się cieszy z tego numeru :) a ja szukam dalej

Odpowiedz

61. ~linak
0

2015-11-01 05:41:09

@58 yacanDostalem sporo e-maili na moj podany na tele. adresNo i przekazałem GG chłopcu - teź zajmuje się grami i zabawami ale jest chory. Bardzo prosił - jest z Milicza.Jeśli nie masz nic przeciwko, to Twój e-mail zachowam tylko dla SIEBIE. Pozdrawiam

Odpowiedz

60. ~JustMe
0

2015-10-31 23:12:28

Miałem 4 cyfrowy zaczynający się na 2.... I mam to gdzieś....Już go nie mam bo nie mam 5 lat I kręconych włosów...

Odpowiedz

59. ~
0

2015-10-31 23:06:37

57).:-D :-D :-D :-D

Odpowiedz

58. ~yacan
0

2015-10-31 22:49:56

@53, @55 linak - i co dalej??? i o co chodzi w tej twojej odpowiedzi w poście 54, bo nie kumam??

Odpowiedz

57. ~Co to
0

2015-10-31 22:44:25

56. Dlaczego Twoj. Nr jest mnozony przez. 17 ?

Odpowiedz