DAJ CYNK

Katarzyna Grzywaczewska wyznaczy kierunki komunikacji dla marek T-Mobile

15.07.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3276

Ważne 5

3

Katarzyna Grzywaczewska obejmuje stanowisko dyrektora Departamentu Komunikacji Rynkowej T-Mobile Polska i będzie odpowiedzialna m.in. za wypracowanie strategicznych kierunków komunikacji i pozycjonowania marek spółki.

Od 15 lipca Katarzyna Grzywaczewska obejmuje stanowisko dyrektora Departamentu Komunikacji Rynkowej T-Mobile Polska i będzie odpowiedzialna m.in. za wypracowanie strategicznych kierunków komunikacji i pozycjonowania marek spółki.

W związku ze zmianami z firmą rozstaje się Paweł Szarkowski, który dotychczas kierował Departamentem Komunikacji Rynkowej. Pracując przez ostatnie 12 lat w T-Mobile kierował wieloma projektami m.in. odpowiadał za rebranding i wprowadzenie marki T-Mobile do Polski.

Katarzyna Grzywaczewska od kilkunastu lat związana jest z obszarem marketingu. Zdobywała doświadczenie w branżach ubezpieczeniowej, bankowej oraz telekomunikacyjnej. Ostatnio jako Dyrektor Marketingu i Kanału Direct odpowiadała za realizację i wdrożenie strategii sprzedaży, marketingu i PR dla Liberty Ubezpieczenia. W latach 2008 - 2013 pracowała w AVIVA, gdzie odpowiadała za e-biznes oraz marketing grupy, a wcześniej za komunikację marketingową i procesy zarządzania ruchem klientów. Swoją karierę rozpoczynała w PTK Centertel, gdzie zarządzała działem mediów, a następnie odpowiadała za pozycjonowanie marek Idea i Pop. Przez kilka lat pracowała także w Telekomunikacji Polskiej tworząc strategię komunikacji marketingowej dla klientów biznesowych. Po rebrandingu objęła stanowisko dyrektora Biura Strategii Komunikacji Marketingowej Orange.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
12. ~samsara
0

2015-07-29 14:06:04

Miałem okazję porozmawiać z Panią Kasią i mam wrażenie że wie co robi :)

Odpowiedz

11. Horacy
0

2015-07-16 15:19:09

No dajmy jej trochę czasu, niech pokaże coś i dopiero później ją oceniajmy. Bo teraz to... ogólnie można jej miło życzyć.

Odpowiedz

10. ~ktx
0

2015-07-16 08:36:05

Chciazby nie wiadomo co zrobiła z oferta i cenami to i tak ludzi ebeda pamietac o slynnej loterii, o podwyzce abonamentu, o cieciach minut w roamingu.... Kazda siec ma jakies wpadki i daje ciała od czasu do czasu ale tmobile jest na topie. Nikt tak nie dyma klientow jak tm

Odpowiedz

9. ~
0

2015-07-16 08:05:27

Już myślałem, że ona zastąpi specjalistkę z MTV od gadania bzdur - Małgorzatę R-D. Ale to 2 różne stanowiska...

Odpowiedz

8. ~Amigo007
0

2015-07-16 02:24:33

Nie to nie ta.

Odpowiedz

7. ~
1

2015-07-15 23:24:09

To ta z Mumio?

Odpowiedz

6. ktoś
1

2015-07-15 18:10:08

No to teraz już na bank jestem pewien aby pozostałe numery wyemigrować do np. VM. Jeżeli ta Pani z Orange vel Telekomunikacja Polska będzie uzdrawiała T-mobile. Ona Ery już nie zrobi , dobrze już było. Tylko czekać jak w pre-paidach T-mobile będą przywłaszczać niewykorzystaną kasę z konta- jak to miało miejsce w Idea/Orange. Bo już ta wiocha przeszła do lamusa, tak ? czy nie?

Odpowiedz

5. ~pabloki
0

2015-07-15 18:04:31

mi sie wydaje że włożono ja na to stanowisko by niby skuteczniej zwiększyła sprzedaż pozasalonową i oby sie pan Sawicki nie przejechał na przekierowaniu tej sprzedaży. a tak retorycznie to marki tmobile nie sa jeszcze spozycjonowane? oby nie zaczęli robić wydmuszki marketingowej z firmy która " po prostu świadczy usługi".

Odpowiedz

4. ~Lukaaa
2

2015-07-15 17:38:42

Prawda boli - T-Mobile Polska to już nie jest sieć dla klienta.

Odpowiedz

3. ~ola
2

2015-07-15 17:26:37

Gorzej drozej? Pre paid to porazka...

Odpowiedz

2. ~tosi
2

2015-07-15 15:49:28

Czlowiek ktory nic nie wniosl bo to osoby ktore nie dzialaja na otwartym obszarze.Poczekamy zobaczymy.W t-mobile nic sie nie zmieni bo brak juz im pomyslu.Dzisiaj jeden od drugiego kopiuje.Te stanowiska to tylko ustawienie mebli albo zapchanie wolnego wakatu. Kobiety nie znam ale efektow w t-mobile nie widac poprzednikow.Czekamy co z taryfamiHappy,Nowy Tak Tak,Hot kiedy zostana oficjalnie skasowane i zmigrowanie do nowych taryf mialo to nastapic w czerwcu 2015.Juz przedluzenie konta na rok juz jest nieaktywne w tych taryfach tylko mimigracja na jump

Odpowiedz

1. ~Sergiusz Wafel
3

2015-07-15 15:35:58

Nie znam człowieka.

Odpowiedz