DAJ CYNK

Huawei rozdał powerbanki czekającym w kolejce po iPhone'a

21.09.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3451

Ważne 1

0

Trolling is a art. Udowodnił to Huawei, który klientom czekającym w kolejce po nowe iPhone'y rozdał powerbanki. Bo skoro kupią iPhone'y to będą ich potrzebowali.

Zmęczone twarze, przetłuszczone i rozczochrane włosy, karimaty, zapasy i plecaki. To uchodźcy, których domów pozbawiła wojna? Nie. To tylko fani Apple'a koczujący w nocy pod sklepami. Tych biednych potrzebujących ludzi postanowił wesprzeć Huawei, który rozdał im powerbanki. Chińska marka nie omieszkała im przypomnieć, że będą ich potrzebowali. Przecież akumulator w nowym iPhone'ie Xs  ma 2658 mAh, natomiast ten w Huaweiu P20 Pro ma aż 4000 mAh.

Akcja okazała się takim sukcesem, że po jakimś czasie klienci sami zaczęli gonić pracowników Huaweia, by tylko załapać się jeszcze na darmowego powerbanka. Sam przykład troll-marketingu można uznać za bardzo udany, jednak część klientów Huaweia poczuła się urażona, że drugi największy producent świata (niedawno Chińczycy wyprzedzili Apple'a) rozdał powerbanki klientom innej marki. Jesteśmy w stanie ich zrozumieć.

Huawei naśmiewa się z nowych iPhone'ów. Trzeba przyznać, że mają rację

 

Źródło tekstu: mothership.sg, wł

Komentarze
Zaloguj się