DAJ CYNK

Huawei rozdał powerbanki czekającym w kolejce po iPhone'a

21.09.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1831

Ważne 1

0

Trolling is a art. Udowodnił to Huawei, który klientom czekającym w kolejce po nowe iPhone'y rozdał powerbanki. Bo skoro kupią iPhone'y to będą ich potrzebowali.

Zmęczone twarze, przetłuszczone i rozczochrane włosy, karimaty, zapasy i plecaki. To uchodźcy, których domów pozbawiła wojna? Nie. To tylko fani Apple'a koczujący w nocy pod sklepami. Tych biednych potrzebujących ludzi postanowił wesprzeć Huawei, który rozdał im powerbanki. Chińska marka nie omieszkała im przypomnieć, że będą ich potrzebowali. Przecież akumulator w nowym iPhone'ie Xs  ma 2658 mAh, natomiast ten w Huaweiu P20 Pro ma aż 4000 mAh.

Akcja okazała się takim sukcesem, że po jakimś czasie klienci sami zaczęli gonić pracowników Huaweia, by tylko załapać się jeszcze na darmowego powerbanka. Sam przykład troll-marketingu można uznać za bardzo udany, jednak część klientów Huaweia poczuła się urażona, że drugi największy producent świata (niedawno Chińczycy wyprzedzili Apple'a) rozdał powerbanki klientom innej marki. Jesteśmy w stanie ich zrozumieć.

Huawei naśmiewa się z nowych iPhone'ów. Trzeba przyznać, że mają rację

 

Źródło tekstu: mothership.sg, wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~gość
-1

2018-09-22 20:15:03 host: public-(...)rtel.pl

No to Apple będzie pewnie wkurzone na Huawei za taki numer. Sam mam power bank od Huawei i powiem wam że akumlatorki w swoich power bankach mają bardzo dobre i trzymają lepiej niż nie jeden no name. Podejrzewam że niedużo im brakuje bo Samsung`a. Telefon mam od Xiaomi i ten Huawei mi czasem ratuje tyłek.

Odpowiedz

9. Pabloeq
0

2018-09-22 14:50:39

Tylko że te iPhony z mniejszym akumulatorem i tak poradzą sobie lepiej niż ten cały hujawej, apple może dać większe akumulatory a hujawej musi je dać, taka jest różnica, to system i jego optymalizacja decyduje ile pożre prądu.

Odpowiedz

8. ~gość
1

2018-09-22 10:50:17 host: 87.213.(...)0

Trolling is AN art. Jeśli już...

Odpowiedz

7. ~gość
0

2018-09-21 23:49:29 host: public-(...)rtel.pl

Co za infantylizm redaktora... nazywa trollingiem rozdawanie powerbankow... Serio, tego telepolis nie daje sie czytać...

Odpowiedz

5. ~gość
0

2018-09-21 22:38:41 host: 91.239.(...).2

Ceny nie ciekawe a trzeba do tego jeszcze cyrograf dokupić. Większość lepiej faktycznie kupic na raty 0% lub za gotówkę.

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-09-21 22:46:01 host: public-(...)rtel.pl

System komentarzy jest bez sensu. Odpowiadałem na inny art a komentarz wylądował tu

4. ~gość
0

2018-09-21 20:44:20 host: 0881561(...)anet.pl

Serio, są jeszcze na świecie jacyś ludzie, którzy czekają w kolejce to ajfona? Ciekawe ile im zapłacili? Takiego gówna z nadgyzionym ekranem i bez złącza jack za 5 zł bym nie chciał!

Odpowiedz

3. karolka
1

2018-09-21 20:34:06

Lubię Huawei i cenie ich za ich produkty, ale takie krzywe akcje nie są fajne. NIech walczą swoim sprzętem, a nie tego typu akcjami marketingowymi. Nie sądze też, że wręczenie komuś powerbanka sprawi, że odejdzie z kolejki i kupi Huawei.

Odpowiedz

1

2018-09-21 21:01:22

To nie o to chodzi. Chodzi o to, żeby o Hua było głośno. Kiedyś samsung rozdawał kolejkowiczom wodę i chyba coś jeszcze.

2

2018-09-21 18:51:56

Tylko, że ten nowy iPhone z mniejszym akumulatorem będzie trzymał pewnie tyle samo co ten P20 albo lepiej przez lepsze zarządzanie energią. Tak samo jak użytkownicy android cały czas nie mogą pojąć jak to możliwe, że smartfon bez 6 albo 8 GB RAM działa szybciej i bije na głowę w każdym benchmarku ich wypasione samsungi i inne. Niestety ale grunt to optymalizacja a nie bebechy, które przeciętny użytkownik ma gdzieś.

Odpowiedz

1. frasag
0

2018-09-21 17:50:52

Czyli jednak kolejki były i to śpiąco- leżące. Tradycji stało się zadość. A niech im służy- jak najdłużej.

Odpowiedz