DAJ CYNK

Blog Orange z nagrodami

08.12.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1742

Ważne 2

2

W konkursie na najlepsze firmowe blogi w Polsce, blog Orange Polska został nagrodzony w dwóch kategoriach - zajął pierwsze miejsce w kategorii Blog Profesjonalny Roku 2015 oraz zajął drugie miejsce w kategorii Blog Firmowy Roku Dużych Firm.

W konkursie na najlepsze firmowe blogi w Polsce, blog Orange Polska został nagrodzony w dwóch kategoriach - zajął pierwsze miejsce w kategorii Blog Profesjonalny Roku 2015 (czyli prowadzony dłużej niż 4 lata) oraz zajął drugie miejsce w kategorii Blog Firmowy Roku Dużych Firm.

Orange chwali się, że w tym roku opublikował już 435 wpisów. Najbardziej popularna była informacja z przeprosinami za nocną awarię, prezentacja nowej oferty Neostrady oraz informacje o ofercie świątecznej.

Zobacz: [Aktualizacja] Orange - duża awaria sieci w godzinach nocnych
Zobacz: Orange: Nowa Neostrada
Zobacz: Świąteczna promocja Internetu mobilnego i Neostrady w Orange
Zobacz: Świąteczna oferta Smart Planów LTE i prezenty na kartę w Orange

Konkurs na Blog Firmowy Roku odbywa się od 2008 roku. Do tej pory przez projekt przewinęło się ponad 600 polskich firm. Jego głównym celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych i kreatywnych blogów. Zgłoszone blogi, podobnie jak w ubiegłym roku, oceniali studenci Wydziału Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Łączna liczba zgłoszeń we wszystkich kategoriach wyniosła 243 (191 w ubiegłym roku).

Na wyniki rankingu warto zajrzeć z jeszcze jednego powodu. Występuje tam kategoria Post (wpis) Roku, gdzie nagradzane i wyróżnione są konkretne artykuły. Warto się z nimi zapoznać.

Źródło tekstu: blogifirmowe, wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się