DAJ CYNK

79 zł za "no limit" - szczegóły nowej oferty Play

28.03.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 55257

Ważne 1

0

To, co dzisiaj pokażemy, bardzo zmieni rynek. To jedna z 3-4 najważniejszych konferencji w moim życiu - powiedział Marcin Gruszka, rzecznik P4.

To, co dzisiaj pokażemy, bardzo zmieni rynek. To jedna z 3-4 najważniejszych konferencji w moim życiu - powiedział Marcin Gruszka, rzecznik P4.

W marcu 2010 wystartowaliśmy ze "Stanem Darmowym". Już wtedy było wiadomo, że Play nie będzie małym graczem. Dzisiaj, jak zwykle, pokażemy to, co nieoczekiwane - powiedział Jorgen Bang-Jensen, prezes P4.

Ta rzecz zrewolucjonizuje rynek telefonii komórkowej - dodaje Bartosz Dobrzyński, członek zarządu P4 odpowiedzialny za marketing. Nowa oferta, jego zdaniem, jest prosta, uczciwa, bez gwiazdek i korzystna cenowo.

Nowa oferta pod nazwą Formuła 4.0. to nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich mobilnych sieci w Polsce (Orange, T-Mobile, Plus i Play). Połączenia na numery stacjonarne przez pierwsze 3 miesiące są nielimitowane, później ich koszt to 7 zł za miesiąc lub 19 groszy za minutę. Cena Formuły 4.0 to 79 zł (w promocji dla klientów przenoszących numer z abonamentu od innych operatorów) lub 89 zł (w przypadku rezygnacji z faktury elektronicznej).

Do tego klient otrzymuje pakiet danych. Przez pierwszy miesiąc pakiet 200 MB jest bezpłatny, później jego koszt to 7 zł. Możliwy jest również wybór pakietu 2 GB, którego koszt to 20 zł.

Formuła 4.0 Standardowa promocja dostępna będzie dla osób, które:
przenoszą numer z karty od innych operatorów,
dla abonentów,
dla użytkowników Play,
dla nowych klientów.

W tym przypadku koszt abonamentu jest o 10 zł wyższy (odpowiednio 89 oraz 109 zł), ceny pozostałych usług i pakietów pozostają bez zmian.

Dodatkowo Play zaoferuje kolejne pakiety do wyboru. W przypadku pakietów danych będą to 100 MB za 7 zł, 200 MB za 9 zł, 500 MB za 15 zł, 1 GB za 25 zł oraz NON STOP 50 MB za 5 zł. Nowe Zbieraj Minuty oznaczać będzie dodatkowy koszt w wysokości 2 zł, podobnie jak usługa BlackBerry. Usługa FreeZone (darmowy dostęp do Facebook.com, NK.pl, LinkedIn.com, Goldenline.pl, Onet.pl, Zumi.pl oraz Sympatia.pl) będzie bezpłatna przy wyborze oferty z pakietem danych.

Promocja dostępna będzie od 30. marca.

Według szacunków P4, nową ofertą może być zainteresowanych nawet 5 mln klientów indywidualnych i biznesowych, którzy płacą powyżej 80 zł miesięcznie.

Fromuła 4.0 to w podstawowej wersji oferta SIM-only z umową na 12 miesięcy. Ma być także oferta ze smartfonami i pakietem transmisji 2 GB z lejkiem (z umową na 24 miesiące).

Klienci, którzy są teraz związani umową z Play w promocji SIM only, będą mogli przejść do nowej oferty.


Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu