DAJ CYNK

Disney+: Cena i szczegóły oferty VoD

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 9783

Poznaliśmy ofertę cenową serwisu Disney+. Cena abonamentu jest bardzo korzystna, a bez żadnych dodatkowych opłat dostaniemy materiały w rozdzielczości 4K i wsparciem HDR.

Cena robi wrażenie

Cena abonamentu Disney+ może być jedną z najkorzystniejszych na rynku. Miesięczny abonament będzie kosztować 6,99 dolarów, a w przypadku wykupienia rocznej subskrypcji jej cena to 69,99 dolarów, czyli w przeliczeniu 5,83 dolarów miesięcznie.

Zobacz: Netflix Originals - wrześniowa lista tytułów do obejrzenia w polskiej wersji popularnego serwisu VoD

Będzie można dzielić konta? 4K w cenie

Wbrew wcześniejszym doniesieniom, konto Disney+ będzie można podzielić na aż siedem różnych profili i oglądać cztery niezależne transmisje w tym samym czasie. Wszystko to z obrazem HDR i w rozdzielczości 4K bez dodatkowych opłat. W przypadku Netflixa abonament z 4K to wydatek 16 dolarów miesięcznie, więc ponad dwa razy więcej niż w przypadku Disneya.

Zobacz: Disney: dzielenie się kontem jak w Netflixie to piractwo

Nowe odcinki seriali co tydzień. Co znajdziemy w ofercie?

Disney będzie wypuszczać nowe odcinki swoich seriali co tydzień. Serwis raczej nie pójdzie w stronę Netflixa w kwestii udostępniania całych sezonów nowych produkcji.

Pozostając przy Netflixie, oferta Disney+ nie będzie aż tak bogata pod kątem ilościowym, ale zaoferuje wiele wysokobudżetowych filmów Marvela, Pixara, czy uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Zobacz: Apple TV+ pojawi się w listopadzie. Czy zagrozi pozycji Netflixa?

W ofercie Disney+ pojawią się też nowe produkcje, takie jak She Hulk, Moon Knight, Frozen 2, Mała Syrenka, seriale Gwiezdne Wojny oraz Mandalorian.

Zobacz: Telefon dla ucznia - propozycje redakcji
Zobacz: Test Sennheiser Momentum True Wireless. Najwyższa półka bezprzewodowego dźwięku

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: idownloadblog; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu