DAJ CYNK

[Aktualizacja] Zbliża się koniec akcji "Testuj usługi z play" dla usługi "telefon.play.pl beta"

14.08.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10139

Ważne 1

0

1 września 2019 roku Play zamierza zakończyć akcję Testuj usługi z play dla usługi telefon.play.pl beta. Czy usługa pojawi się w pełnej, płatnej wersji?

Uczestnicy akcji "Testuj usługi z Play" mogą korzystać z testowej usługi "telefon.play.pl beta". Umożliwia ona wykonywanie połączeń głosowych z dowolnego miejsca na świecie za pomocą przeglądarki internetowej. Wykorzystywana jest przy tym technologia WebRTC, a koszt połączeń jest identyczny, jak dzwonienie z własnego numeru telefonu w kraju. Połączenie wykonywane jest z naszego numeru telefonu, więc osoba po drugiej stronie nie zauważy różnicy. Usługa w wersji testowej jest bezpłatna i można z niej skorzystać na stronie telefon.play.pl, logując się za pomocą konta Play24 lub podając kod otrzymany na nasz numer telefonu.

Zobacz: Play chwali się rozbudową zasięgu własnej sieci LTE o kolejne miejscowości

Nasi Czytelnicy, którzy korzystali z usługi, poinformowali nas dzisiaj, że otrzymali od sieci Play wiadomość SMS o następującej treści (pisownia oryginalna):

 Informujemy ze z dniem 01.09.2019 konczymy akcje Testuj uslugi z Play dla uslugi telefon.play.pl beta. Dziekujemy za wszystkie zgloszone sugestie i uwagi.

Przy tej okazji pojawiło się pytanie, czy Play całkowicie kończy z tą usługą, czy też pojawi się ona wkrótce w płatnej wersji. Poprosiliśmy operatora fioletowej sieci o komentarz w tej sprawie. Uzyskaną odpowiedzią podzielimy się z naszymi Czytelnikami.

Zobacz: Kup gamingowy laptop MSI w sieci Play i wygraj hulajnogę

Więcej na temat usługi "telefon.play.pl beta" znajdziemy w regulaminie.

Aktualizacja

Poniżej publikujemy odpowiedź, jaką otrzymaliśmy od Ewy Sankowskiej-Sieniek z biura prasowego sieci Play:

- Była to usługa testowa, więc nadszedł czas, kiedy te testy się kończą. Przygotowaliśmy je, żeby sprawdzić i zrozumieć potrzeby naszych klientów jeśli chodzi o usługi telekomunikacyjne wokół komunikacji głosowej. Chcemy je rozwijać, a testy pokazały nam też kierunek, w jakim powinniśmy ją rozwijać. A o szczegółach będziemy informować, jak tylko przygotujemy finalne rozwiązanie.

Źródło tekstu: Play, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu