DAJ CYNK

Za 1 zł bilety komunikacji miejskiej w aplikacji mPay

30.06.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6650

Ważne 3

4

System płatności mobilnych mPay wraz Mastercardem przygotował promocję, dzięki której pasażerowie mogą kupować bilety komunikacji miejskiej za 1 zł.



System płatności mobilnych mPay wraz Mastercardem przygotował promocję, dzięki której pasażerowie mogą kupować bilety komunikacji miejskiej za 1 zł.

mPay pozwala kupować bilety komunikacji publicznej w kilkudziesięciu miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Poznaniu. Dzięki trwającej obecnie akcji pasażerowie mogą podróżować znacznie taniej. Celem promocji jest zachęcenie użytkowników do kupowania biletów telefonem komórkowym, za pomocą karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass, dostępnym w aplikacji mPay pod nazwą mPay Wallet.

Z tańszych przejazdów mogą korzystać użytkownicy mPay, którzy kupują bilety przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu mPay Wallet. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut, których cena nie przekracza 9 zł. Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas każdej transakcji zrealizowanej w czasie trwania akcji. Środki przeznaczone na promocję to 80 tys. zł, zostaną wyczerpane raczej szybciej niż czas końca promocji ustalony na 31 grudnia.

Karty płatnicze z logo różnych banków i organizacji płatniczych można podłączyć do mPay w dowolnym momencie, bezpośrednio z poziomu aplikacji w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki "Karty płatnicze" i założyć swój mPay Wallet. Można również skorzystać ze strony internetowej www.wallet.mpay.pl. Masterpass to usługa Mastercard pozwalająca klientowi zarejestrować karty płatnicze w cyfrowym portfelu dostępnym pod marką wydawcy, np. w mPay Wallet. Wybierając metodę płatności Masterpass, użytkownik nie musi każdorazowo wpisywać danych karty płatniczej, a jedynie wybrać dowolną z kart zapisanych w portfelu. Warto też wspomnieć, że użytkownik może mieć różne portfele i karta dodana do porfela mPay nie będzie widoczna w innym portfelu Masterpass, np. w BZ WBK.

Dzięki zastosowaniu zabezpieczeń dane kart płatniczych zapisanych w Masterpass są w pełni bezpieczne. Nie są one też udostępniane sprzedawcom. Tej metody płatności można używać w sklepach internetowych i aplikacjach mobilnych na całym świecie, tam gdzie widoczne jest logo Masterpass.

Aplikacja mPay jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android, iOS i Windows Phone.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: mPay

Komentarze
Zaloguj się
25. ~Moni
0

2017-08-23 18:28:02

Czy w Grudziądzu dziś przestała działać promocja bilet za 1 zł? Wchodzą już normalnie

Odpowiedz

24. Remington
0

2017-07-01 21:37:00

@18,19: możliwe choć może nie do końca. Dostawca treści zapewne może uzależniać rejestrację od wyrażenia zgody marketingowej. Za to dostawcy usług płatniczych (banki i np. mPay czy Skycash) nie mogą. Wszystko znajdziecie na forum mBanku - był tam kiedyś człowiek, który skargami do GIODO wywalczył brak reklam w systemach kilku banków.

Odpowiedz

23. ~SmokWawelski
0

2017-07-01 15:10:03

SiemaMogę powiedzieć że wczoraj w Krakowie promocja mpaya działała;Android, karta z mbaku podpieta do tego waleta;w sumie proste było to wpiecie karty - musiałem w banku jakas blokade podejrzec i poszło.Dzisiaj w grudziądzu także było ok ;

Odpowiedz

22. ~Simplusowiec
0

2017-07-01 14:11:23

U mnie działa kod *145# do mPay. Czy promocja biletow MPK tez bedzie dotyczyc kupna biletu kodem USSD?

Odpowiedz

21. ~Bercik
0

2017-07-01 09:45:00

U nas na śląsku dobrze działa, są od niedawna; dali nam pierwszy bilet za darmo a teraz na 1 zł. i mieli całkiem niezła reklama na yt po naszymu.tylko paciuloki przepłacajądla mnie mogą tak szastać kasa do końca swiata ;)

Odpowiedz

20. ~666
0

2017-07-01 09:23:33

Z tą opłatą to jest tak że jak coś masz na koncie powyżej 12 miesięcy i nie używasz to wtedy się nalicza i idzie do zera - raczej nie da się zrobić debetu.Ja płaciłem zawsze kartą i nie używałem ze 2 lata i nic mi nie zabrali. dla mnie taniej wychodzi płacenie kartą.a kody ussd to były fajne jak miałem nokie ;)Wczoraj kupilem 2 razy bilet i działa ok.

Odpowiedz

19. ~Templariusz
0

2017-07-01 09:06:37

@18- dokładnie tak. Nie trzeba kupować zatem konta Premium :D

Odpowiedz

18. ~nn
0

2017-07-01 09:03:52

@14: idąc tym tokiem rozumowania: jeśli zarejestruję konto na Telepolis i będę zalogowany (nie jestem wówczas anonimowy bo w świetle przepisów danymi osobowymi może być choćby adres e-mail) to bez mojej zgody Telepolis nie może wyświetlić mi żadnej reklamy?

Odpowiedz

17. ~5 zł na miesiąc opłata
0

2017-07-01 08:55:47

Zabezpiczyli się, 2 zł nie pokrywało kosztów odpływy klientów, więc przekalkulowali na 5 zł

Odpowiedz

16. ~
0

2017-07-01 02:01:00

@ 15. ~Pseudo: Wygląda na to, że odpływ klientów oraz widmo bankructwa po wprowadzenie opłaty 2 zł, nic ich nie nauczyły!

Odpowiedz

15. ~Pseudo
0

2017-06-30 22:38:41

@12 ja tez pamietam, sam zrezygnowalem.teraz zainstalowalem od nowa, zobaczymy jak dzialaPs. maja zapis w cenniku, nieuzywanie przez 12 miesiecy = oplata 5 zl za miesiac :)

Odpowiedz

14. Remington
0

2017-06-30 21:05:24

@11: jeśli nie jesteś anonimowy, to bez zgody nie mają prawa nic reklamować i kropka. szczegóły na forum mBanku włącznie z decyzjami GIODO i wyrokami sądów

Odpowiedz

13. ~Buli
0

2017-06-30 20:15:57

@4 - dostałem SMS-a na komórkę w Play jakieś 2 miesiące temu, że kody USSD wyłączą z końcem ówczesnego miesiąca, ale menu na razie działa, także może się opamiętali?? Jeśli jednak wyłączą kody, to będą skończeni i mogą już powoli rozsyłać swoje CV po świecie. Kody USSD to jest / była ich przewaga nad konkurencją. Nie znam nikogo, kto zamierza korzystać z ich durnej aplikacji...

Odpowiedz

12. ~Templariusz
0

2017-06-30 20:11:44

Sorry, ale ja ciągle pamiętam wprowadzenie opłaty 2 zł za utrzymanie konta. Żadna promo nie nakłoni mnie do powrotu.

Odpowiedz

11. ~nn
1

2017-06-30 19:16:28

@9: nie chce mi się wyliczać apek, które nie są anonimowe (choćby darmowe wersje nawigacji) a które w powiązaniu z akceptacją instalacji (nie chcesz akceptować warunków licencyjnych i wyświetlania reklam to nie zainstalujesz) wyświetlają reklamy.Większym problemem w mPayu jest sytuacja o której pisze @10 - mnie też się zdarza "trochę" poczekać nim uda się kupić bilet lub zapłacić za parkowanie.

Odpowiedz