DAJ CYNK

Za 1 zł bilety komunikacji miejskiej w aplikacji mPay

sirmark

Taryfy, promocje, usługi

System płatności mobilnych mPay wraz Mastercardem przygotował promocję, dzięki której pasażerowie mogą kupować bilety komunikacji miejskiej za 1 zł.System płatności mobilnych mPay wraz Mastercardem przygotował promocję, dzięki której pasażerowie mogą kupować bilety komunikacji miejskiej za 1 zł.

mPay pozwala kupować bilety komunikacji publicznej w kilkudziesięciu miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Poznaniu. Dzięki trwającej obecnie akcji pasażerowie mogą podróżować znacznie taniej. Celem promocji jest zachęcenie użytkowników do kupowania biletów telefonem komórkowym, za pomocą karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass, dostępnym w aplikacji mPay pod nazwą mPay Wallet.

Z tańszych przejazdów mogą korzystać użytkownicy mPay, którzy kupują bilety przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu mPay Wallet. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut, których cena nie przekracza 9 zł. Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas każdej transakcji zrealizowanej w czasie trwania akcji. Środki przeznaczone na promocję to 80 tys. zł, zostaną wyczerpane raczej szybciej niż czas końca promocji ustalony na 31 grudnia.

Karty płatnicze z logo różnych banków i organizacji płatniczych można podłączyć do mPay w dowolnym momencie, bezpośrednio z poziomu aplikacji w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki "Karty płatnicze" i założyć swój mPay Wallet. Można również skorzystać ze strony internetowej www.wallet.mpay.pl. Masterpass to usługa Mastercard pozwalająca klientowi zarejestrować karty płatnicze w cyfrowym portfelu dostępnym pod marką wydawcy, np. w mPay Wallet. Wybierając metodę płatności Masterpass, użytkownik nie musi każdorazowo wpisywać danych karty płatniczej, a jedynie wybrać dowolną z kart zapisanych w portfelu. Warto też wspomnieć, że użytkownik może mieć różne portfele i karta dodana do porfela mPay nie będzie widoczna w innym portfelu Masterpass, np. w BZ WBK.

Dzięki zastosowaniu zabezpieczeń dane kart płatniczych zapisanych w Masterpass są w pełni bezpieczne. Nie są one też udostępniane sprzedawcom. Tej metody płatności można używać w sklepach internetowych i aplikacjach mobilnych na całym świecie, tam gdzie widoczne jest logo Masterpass.

Aplikacja mPay jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android, iOS i Windows Phone.

Zobacz: regulamin promocji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mPay

Przewiń w dół do następnego wpisu