DAJ CYNK

XOXO WiFi - nielimitowany Internet podczas podróży zagranicznych

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Polski start-up rozszerza oferowaną w Polsce usługę Polish WiFi o XOXO WiFi, która działa w ponad 130 krajach świata.Polski start-up rozszerza oferowaną w Polsce usługę Polish WiFi o XOXO WiFi, która działa w ponad 130 krajach świata.

Polish WiFi to pierwsza polska marka, która zaoferowała obcokrajowcom wynajem mobilnego Internetu na terenie Polski. Od 1 września oferta została rozszerzona o międzynarodową usługę działającą pod nazwą XOXO WiFi, która jest już dostępna w ponad 130 krajach na całym świecie. Każdy, kto wybiera się w podróż za granicę, niezależnie od narodowości i celu podróży, może wynająć nielimitowane, mobilne Wi-Fi na wybrany okres, za z góry określoną kwotę.

Planując urlop w Azji, wyjazd biznesowy do USA czy też podróż dookoła świata - możesz skorzystać z usługi i cieszyć się nielimitowanym dostępem do poczty, social mediów czy nawigacji, a po powrocie do kraju nie zaskoczy Cię wysoki rachunek - powiedziała Katarzyna Banasiak, założycielka PW Network.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wejść na stronę www.xoxowifi.com, a następnie określić kierunek podróży, czas i preferowaną opcję dostawy. Jak podaje PW Network, klienci firmy odwiedzili już 112 krajów i zużyli w sumie 10 terabajtów danych.

Cieszymy się, że nasz pomysł spotkał się z tak dużym zainteresowaniem. Sami jesteśmy zapalonymi podróżnikami i jedną z rzeczy, która podczas wycieczek nam brakowało, był swobodny dostęp do Internetu. Zdecydowaliśmy się na początku udostępniać usługę na terenie Polski dla zagranicznych turystów - dodała Katarzyna Banasiak. Pomysł chwycił, a klienci zaczęli dopytywać czy z takiej usługi mogą skorzystać także w innych krajach. Tak rozpoczęła się nasza ekspansja zagraniczna.Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: PW Network

Przewiń w dół do następnego wpisu