DAJ CYNK

Wi-Fi Calling dostępny w Play

17.10.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 42940

Ważne 21

8

Sieć Play ogłosiła wprowadzenie bezpłatnej usługi Wi-Fi Calling. Nie wymaga ona dodatkowej aplikacji.

Sieć Play ogłosiła wprowadzenie bezpłatnej usługi Wi-Fi Calling. Nie wymaga ona dodatkowej aplikacji.

Wi-Fi Calling działa zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Rozmowy i wiadomości wysyłane na polskie numery są darmowe w taryfach no-limit (lub zgodne z krajową taryfą w innych planach).

Aktywacja usługi realizowana jest za pomocą wiadomości SMS o treści START wysłanej na numer 282 (dostępność od tego tygodnia). Oprócz aktywacji, wymagany jest telefon ze zgodnym oprogramowaniem (aktualnie tylko telefony zakupione w sieci Play).

Lista kompatybilnych telefonów obecnie prezentuje się następująco:


W pierwszym etapie usługa dostępna będzie w ofertach abonamentowych (klienci indywidualni i biznesowi), w późniejszym terminie trafi również do ofert na kartę.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
76. ~Marcinp
0

2017-12-10 14:42:39

Jak naprawić problem z wc usluga na radiowym internecie dziala na lg k10 a na a5 2017 juz nie gdy sie polacze z internetem kablowym dziala na obu tel. Oba tel z playa i wszelkie kombinacje z kartami sim nie pomagaja ikonka wc sie zaświeca a zasięgu brak, masakra tel za 1300 i nie łapie zasięgu z wifi camping a powinien.

Odpowiedz

75. ~cat
-1

2016-10-20 19:47:18

jest tyle światowego zasie gu mesendżerów, że takie badziewie nie jest do szczęścia nikomu potrzebne...bo i po co ???Bez sensu!

Odpowiedz

74. xperia
1

2016-10-18 20:13:12

@73 iphone dostanie update z nowszą wersją ustawień operatora i będzie działało

Odpowiedz

73. ~Szemot
0

2016-10-18 18:18:04

A co z iphonami ktore nie mogą być brandowane a wi-fi callomg obsługują od ios7 jako funkcja systemowa?

Odpowiedz

72. ~właśnie
-2

2016-10-18 17:23:08

A co ze smartfonami z Biedronki ?

Odpowiedz

71. ~konsument
-2

2016-10-18 14:46:46

Wi-Fi calling musi finalnie zacząć działać na wszystkich telefonach, a nie tylko na tych najdroższych za 2-4 kafle. Inaczej to wszystko będzie bez sensu.

Odpowiedz

70. ~
-3

2016-10-18 12:18:33

Ja korzystam z FreeVoipDeal i dzwonie z wifi srednio po 1 eurocencie po Europie i do Ameryki Północnej. dzwoniąc wyświetla mój numer. Nie znalazłem lepszego komunikatora. Oczywiście jak osoba po drugiej stronie ma komunikator i jest za granicą to wtedy korzystam z komunikatora bo jest za darmo i korzystam z tej możliwości ale jak druga strona nie ma komunikatora i muszę dzwonić bezpośrednio na telefon to korzystam z tego operatora. Taniej nie znalazłem.

Odpowiedz

69. pbbablin
2

2016-10-18 10:54:20

Teraz są promocję na Lg i znaja za 1 zł. I z takiego powodu też zrobili promocję na te fonty. Nowa funkcja telefon w miarę tani np K10. Usługa bardzo potrzebna. Miejsca gdzie w domach słaby zasięg bo naradzie jeszcze w wielu miejsach aby pogadać wychodzi się z domu aby dobrze rozmawiać. A internet jest z radiówki i tak można normalnie rozmawiać.

Odpowiedz

68. kwistas
3

2016-10-18 10:44:38

Z czasem telefony bez brandu Play też będą miały dostęp do Wi-Fi Calling, wystarczy dowiedzieć się z innego źródła zamiast płakać.

Odpowiedz

67. kwistas
4

2016-10-18 10:41:57

Teraz jeszcze by się przydał roaming krajowy LTE.

Odpowiedz

66. ~gość
-2

2016-10-18 10:41:20

A kiedy działające 3G calling w plej?

Odpowiedz

65. bolek2004
1

2016-10-18 10:17:17

Nie rozumiem tego hejtu na tą usługę. Co z tego że tylko niektóre telefony i z oprogramowaniem od opa? Z czasem pewnie się to zmieni i wejdzie do telefonów średniej/niższej półki, ważne że przynajmniej coś zaczyna się dziać w tym temacie.

Odpowiedz

64. wlo
-1

2016-10-18 09:38:25

63 - Plej oczywiście ;-)

Odpowiedz