DAJ CYNK

W a2mobile większe pakiety Internetu i niższe opłaty w roamingu UE

02.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7116

Ważne 8

3

W związku z ostatnimi zmianami w regulacjach dotyczących roamingu w Unii Europejskiej, sieć a2mobile wprowadziła korektę do swojej oferty.



W związku z ostatnimi zmianami w regulacjach dotyczących roamingu w Unii Europejskiej, sieć a2mobile wprowadziła korektę do swojej oferty.

Zmianie uległy limity danych internetowych do wykorzystania podczas podróży po krajach Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii i Lichtensteinie, a także opłata dodatkowa za 1 MB, ponoszona w przypadku stwierdzenia niewłaściwego lub niestandardowego korzystania z Roamingu Regulowanego. Nowe limity danych w poszczególnych pakietach są następujące:

oferta promocyjna "Pakiety 3w1 + dodatkowe":

  • Pakiet suty - 1,65 GB (było 1,26 GB),
  • Pakiet obfity - 1,25 GB (było 977 MB),
  • Pakiet zacny - 300 MB (bez zmian),
  • Dodatkowe GB - 989 MB (było 771 MB),

oferta promocyjna "Niewyczerpalne Pakiety":
  • Niewyczerpalne Wszystko - 1,31 GB (było 1023 MB),
  • Niewyczerpalne Rozmowy i Wiadomości - 1,05 GB (było 817 MB),
  • Niewyczerpalne Wiadomości i Internet - 1,05 GB (było 817 MB),
  • Niewyczerpalne Rozmowy i Internet - 1,05 GB (było 817 MB),
  • Niewyczerpalne Rozmowy - 653 MB (było 509 MB),
  • Niewyczerpalne Wiadomości - 653 MB (było 509 MB),
  • Niewyczerpalny Internet - 653 (było 509 MB),
  • Społecznościowy - 330 MB (było 257 MB).

Opłata dodatkowa za 1 MB przesłanych danych maleje do 0,03 zł.

Zobacz: regulamin oferty promocyjnej "Roaming Międzynarodowy"

Źródło tekstu: Aero2, wł

Komentarze
Zaloguj się
29. ~kiko
0

2018-07-07 13:30:00

W a2 jest gites. Siedz od roku i nie narzekam

Odpowiedz

28. gruby180
0

2018-07-02 16:14:13

Dalej tak spoko w tym a2 jest, czy coś się pozmieniało?

Odpowiedz

27. ~farko
0

2018-07-02 08:47:51

Spoko sieć, szczególnie ten darmowy transfer na social media

Odpowiedz

26. ~
0

2018-02-05 14:35:09

Co to jest "rooming"? Przemieszczanie się po pokoju?

Odpowiedz

25. wlo
0

2018-02-05 14:08:48

24 - a wiesz, ze są operatorzy, którzy takich cyferek w ogóle nie mają?

Odpowiedz

24. ~
0

2018-02-05 14:01:43

w NJU jest 5 stref roomingu - tak jest na ich stronieI operatorzy mogli by informować o tym w jakiej strefie się znajdujemy ( wystarczy tylko cyferka 1,2,3,4,5)

Odpowiedz

23. wlo
0

2018-02-03 18:10:28

22 - ale co mi opowiadasz o jakichś esemesach? Ja pytam o te sterfy! Skąd je wytrzasnąłeś? To jest prawnie usystematyzowane, czy tylko Twój operator takie strefy sobie ustalił, a Tobie się wydaje, że jest tak wszędzie?

Odpowiedz

22. ~
0

2018-02-03 14:59:53

@ 21 - chodziło mi o to gdyby operatorzy informowali nas dodatkowo ( poza sms, które bardzo często przychodziły z opóźnieniem kilku godzinnym, jak podróż do Pragi i dopiero przed Pragą przyszedł sms o opłatach roomingowych w Czechach , inna podróż do Ołomuńca , powrót za kilka godzin do Polski i zero wiadomości sms o roomingu..) podobnie w Niemczech czasami przychodziły szybko te smsy czasami byłem już na autostradzie w Dreźnie i dopiero przychodziły ..)wystarczyłoby aby na ekranie poza nazwą sieci pokazany był numer strefy ( 1,2,3,4,5) w której się znajdujemy i wtedy wszytko jasne

Odpowiedz

21. wlo
0

2018-02-03 11:51:07

20 - a to jakiś schemat prawnie wprowadzony? Czy tylko u Twojego operatora?

Odpowiedz

20. ~
0

2018-02-03 10:59:39

a jest jakaś tabelka którzy operatorzy w jakich krajach poza UE uznają rooming w strefie 1 ?Tutaj mamy wymieniona Islandię, Liechtenstein i Norwegię.No i operatorzy powinni pokazywać w jakiej strefie roomingu się znajdujemy, wystarczy tylko cyferka 1, 2, 3 ,4, 5 i wtedy wszytko jasne, bo nawet w Europie możemy wjechać do państwa miasta i załapać się na 2 strefę.. choćby Monako, San Marino, Andora

Odpowiedz

19. ~
1

2018-02-03 06:35:27

He, he, teraz łowią frajerów, a od 1 marca wzorem Play, obetną limity GB w roamingu. Naiwnych nie sieją.

Odpowiedz

18. ~r
0

2018-02-02 23:43:01

A wielce mieli Aero2 podzielić i a2m miało przejść do grupy polsat .

Odpowiedz

17. ~Punk
0

2018-02-02 21:21:10

No to widzę warto było przejść do a2 Mobile, a myślałem czy zostać w Play bo miałem tam kartę.

Odpowiedz

16. ~f''''lek
0

2018-02-02 16:02:27

@13. Nie dyskutuj z nim. Admini go chronią.

Odpowiedz

15. wlo
0

2018-02-02 15:54:57

13 - posty na forach traktujemy dziadku jako wypowiedzi ;-)A wskażesz które konkretnie?

Odpowiedz