DAJ CYNK

Virgin Mobile: dodatkowe gigabajty w pakietach na kartę

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Od teraz każdy nowy starter Virgin Mobile otrzymuje dodatkowe 10 GB Internetu. Promocją objęte są wszystkie startery zakupione przez stronę internetową oraz w punktach sprzedaży.

Po zakupie i aktywacji nowego startera, który kosztuje 5 zł, na koncie użytkownika zostanie uruchomiony promocyjny pakiet internetowy o wielkości 10 GB. Będzie on wykorzystany w pierwszej kolejności, niezależnie od aktywowanej oferty, a jego ważność wynosi 30 dni.

Jeżeli w trakcie tych 30 dni na numerze aktywowany zostanie jeden z pakietów 3w1 w taryfie #ChcęWszystko, termin ważności promocyjnych gigabajtów ulegnie zmianie i zostanie dostosowany do zakupionego pakietu. Na przykład jeśli po 15 dniach korzystania z pakietu promocyjnego klient zakupi pakiet #Gigadaje, wtedy ważność pozostałych GB przedłuży się o kolejne 30 dni.

Zobacz: [Aktualizacja] Fibo - nowa marka Internetu światłowodowego, telewizji i telefonii komórkowej
Zobacz: Virgin Net, czyli internet mobilny od Virgin Mobile. Pakiety 60 GB oraz 120 GB. Ceny od 25 zł miesięcznie
Zobacz: Abonament w Virgin Mobile: za 14 zł masz nielimitowane rozmowy i SMS-y, a za Internet płacisz zgodnie z ilością przesłanych danych

Bonusowe gigabajty otrzymają także startery zakupione przed dniem wprowadzenia oferty, ale nie zostały jeszcze aktywowane. Każdy z zakupionych starterów musi zostać wcześniej zarejestrowany, czego można dokonać między innymi w miejscu zakupu.

Więcej szczegółów promocji można znaleźć w regulaminie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu